Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság minden tinédzser...

Manapság minden tinédzser ilyen? Vagy aggodalomra van okunk.

Figyelt kérdés
Az ocsém 13,5 éves. Van neki egy 14 éves barátnoje. Sokat egyutt vannak. Anyu sokszor megy este az ocsémért a lányhoz. Van hogy a lány megy át hozzáju. Az a baj, hogy már szexelnek is. Vagy legalább is orálisan. Anyu rájott, és aggódik , mert túl fiatal még. A másik probléma, hogy túl komolyan veszi a kapcsolatukat. Olyan dolgokba bonyolodik érzelmileg, amire még boven ráérne 20 évesen is. Mit mondhatnék neki? Jó képeségu gyerek, nem akarom hogy a lányok elvegyék a figyelmét, és ne legyen belole semmi.
2014. jan. 14. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább mintha pici irigységet éreznék belőled! Ha jó képességű, és a tanulásban nincs romlás, az jó. Az, hogy korábban szexelnek, mint mi anno, hát....ilyen időket élünk. Le kellene vele ülni, és beszélgetni. Ha már elég nagynak érzi magát a szexhez, akkor védekezzen is!
2014. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
ez nem normális
2014. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Nekem nincs ellenemre, hogy ilyen idősen barátnője legyen egy fiúnak, de nem tudom megérteni, mégis hogy engedik át egymáshoz őket a szülők... Ennyi idősen még nagyon nem egymásnál kéne lenni...
2014. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell 13-14 évesen szexelni, és ilyen komoly kapcsolatba kezdenie egy gyereknek!?

Mondjátok már meg? Ráadásul anyukád még fuvarozgatja is őket egymáshoz! Nem, nem normális! Inkább szánalmas!

Beszélgetni kéne velük...

2014. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, én 13.5 évesen a Bionicle robotjaimmal játszottam még, meg reggel az RTL klubos meséket néztem. Kiráz a hideg.
2014. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is 13,5 éves vagyok. De egyrészt nincs barátom másrészt HA lenne sem szexelnék vele...Egy ennyi idős gyerek lelkileg nem értett rá szerintem.
2014. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tartom normálisnak, hogy 13 évesen egy fiú szexel.

Az osztálytársaimat 17-18 évesen se tartom elég érettnek rá, nagyon gyerekesek...

Meg persze a lány is. Ez tényleg így megy? Csak 4 év telt el azóta, hogy ennyi voltam, de akkor ez tök ritka volt. Lehet hogy mondjuk a nagy városokban, Pesten máshogy van. :D

2014. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,és nem értem anyukádat sem,még 16 évesen is korai a szex meg a "komoly" kapcsolat,nem hogy egy 13-14 éves gyereknek.Próbálj meg vele beszélni,basszus 13 éves gyerek már szexel ez nagyon gáz,szinte még kisfiú,a barátnője meg egy kislány
2014. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Anyu még csak nem is sejtette Azt hitte csak jól elvannak, hulyeskednek. Volt hogy 2 másik lány járt hozzá egyszerre,de csaj játszottak. Mi angliában éluk, és az iskolában már volt nekik szexuális felvilágosítás, elmondta hogy megtanították neki hogyan kell felhúzni az ovszert, stb Szerintem még az elmegy hogy a lány szexel ennyi idose, mert a fiuknál ilyen idosen sokkal éretebbek.

Komolyan nem tudom mit mondjak neki, szerintem sincs ez így jól.

2014. jan. 15. 23:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez nem tűnt normális dolognak, hogy ennyi idősen komoly kapcsolata legyen, de azóta is együtt vannak a lànnyal. És nagyon szeretik egymást. Teljessen természetesen vesszük hogy a tesóm már felnőtt. Nemsokára 16 lesz. De tényleg sok mindenben elég érett. És felnőtt ként kezelik itt az ennyi időseket. Sőt nyáron már dolgozni is fog a szünet alatt. Viszont sok mindnben látszik hogy még gyerek. A tanulás kárára nem ment a kapcsolat, sokkal inkább jelenthet veszélyt egy komolytalan,idióta baràt, mert azért még ennyi idősen befolyásolhatóak.
2016. márc. 26. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!