Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, akik használtok...

Lányok, akik használtok hajformázókat (hajvasaló, hajgöndörítő) Ti hány évesen kezdtétek?

Figyelt kérdés
Én ma gondolkodtam ezen, és rájöttem, hogy 12 évesen kezdtem. Most így visszatekintve, ez elég korán volt, nem is tudom, hogy tudtam rávenni anyuékat. :D

2013. okt. 27. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy. Kb 13 évesen. Akkot vettem az első hajvasalóm is. :)
2013. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

19 évesen (6 éve) volt először kivasalva a hajam, akkor jött be kb. nagy divatba ez a dolog..


Megbántam, mert most már vasalás nélkül elég gázul néz ki, előtte meg megszárítottam, és szép volt úgy is.. De hát ez az ára..:)

2013. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én négy éve voltam 12 éves (fodrász vasalta ki a hajamat, majd pár nappal később meg is vettük a hajvasalómat, különben még mindig azt használom:D), de akkor már nem volt annyira újkeletű dolog, szóval szerintem azért 6 évnél régebbi a kultusza :)

Azt én is megfigyeltem, hogy régebben jobban nézett ki a hajam, egy sima szárítás után, most pedig katasztrófa...Ha nem akarom teljesen kivasalni, akkor is bele kell vasalnom egy kicsit, hogy normálisan álljon.

2013. okt. 27. 18:31
 4/17 anonim ***** válasza:
11 de nekem is rosszabb ha csak úgy megszárítom :( mióta vasalom
2013. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van hajvasalóm de nagyon ritkán használom, mert nagyjából egyenes a hajam és a sok festés is eléggé károsítja szóval :/ asszem 10 évesen vettem a hajvasalót
2013. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem vasalni de egy év után abba is hagytam mert kezdte tönkretenni. Most azon vagyok ,hogy valahogyan újra "széppé tudjam varázsolni" :DD
2013. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11 évesen kaptam először hajvasalót. Akkor még nem igazán érdekelt a dolog,inkább 13 éves korom környékén kezdtem el,de nem rendszeresen. 16 éves korom óta hetente 3× vasalom ki a hajam,hogy ne töredezzen olyan gyorsan.
2013. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy új keletű volt, csak, h akkor jött be jobban divatba, előtte kevésbé lehetett látni ennyi vasalt hajú egyedet..:)


Kedves utolsó, azért töredezik jobban mert heti 3x vasalod..

2013. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

12-13 körül lehettem, de nekem rövid és göndör hajam van (örököltem), és reggelente a frufrum elég bénán állt..

legelsőnek a fodrász vasalata ki, nekem is tetszett hogy nem égnek áll.anya jól ismeri a fodrászt, és megkérte hogy rendeljen nekem ilyen kisebb hajvasalót. naponta használom, de ha itthon vagyok fel van állítva a hajam,tökre úgy nézek ki mint egy fiú.:D 14/L

2013. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 11 éves voltam, mikor elkezdtem, a szülinapomra kaptam meg. Jó darabig használtam, alapjában elég rendesen göndörödik a hajam, és egyenesen meg kegyetlenül pocsék volt... mindegy, én imádtam, de aztán egyszer, mikor vizes hajat vasaltam, elromlott, és utána nem vettünk újat, mert minek... nem a legolcsóbb, és mostmár a hajamat is szeretem :D
2013. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!