Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudom h nem idevaló a kérdés,...

Tudom h nem idevaló a kérdés, de itt legalább írtok: Normális, ha évek óta állandó fehér folyásom van, ami kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés
2 és fél éve menstruálok, azonnal rendszeres volt, de azelőtt már egy évvel állandó fehérfolyásom van, ami pudingállagú és kellemetlen szagú. Amikor nem mensizek mindig ez jön. Ez normális? Lehet ellene valamit tenni? Nagyon zavar, a nemi életemet is nagyon elrontja.
2014. febr. 2. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem normális, valami fertőzés lehet. Hüvelykúppal könnyen megszüntethető. Irány orvoshoz!
2014. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ hány éves vagy.

Ha 14-15 körül, akkor nagyon nem kellene még szexelned!!!

Ha meg már nemi életet élsz, akkor úgyis jársz az évi rákszűrésre, elmégy a nőgyógyászodhoz és elmondod neki a panaszod.

Ha gombás fertőzésed van, ír fel kúpot.

A párod is kell kezelni ha beteg vagy, különben visszafertőz (és ő is fertőzhet másokat...).

2014. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy? Mindenképp menj el egy nőgyógyászhoz mert a szagos folyás nem normális.! Ha Budapesti vagy tudok ajánlani egy nagyon jó doktornőt ha érdekel írj rám priviben!
2014. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
14, de a folyás mindig szagos volt nekem valamiért, a szex nem változtatott rajta, max kitágultam és jobban jött.
2014. febr. 3. 06:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsonek doki! :)

Nekem is volt ilyen problemam, doki levett tenyesztest tobb fele fertozesre, gombat nezett rogton, de azt mondta semmi jel nem utal ra...

2 het mulva jott meg az eredmeny mindenre negativ voltam, azt mondta ilyen fajta vagyok... Egyik naprol a masikra ezt elvagtak ezt a folyast!

Viszont amire raszoktam emiatt eleg fiatalon az az irrigalas (gyogyszertarban tudsz hozza venni mindent, sima vizzel ne mosd ki magad!) es az sokat segit a helyzeten! Ha meg fertozesed van akkor kapsz gyogyszert es elmulik

2014. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kell menned orvoshoz, ha kellemetlen szagú folyásod van, és írtad, hogy már volt szexuális kapcsolatod, így évente legalább egyszer akkor is el kell menni, ha nincs semmi baj! De most van baj a büdös folyás miatt!
2014. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kiwi66 válasza:
100%
Aminek szaga van az sosem jó,mindenképpen menj dokihoz!!!! Megelőzhető a probléma ha sex előtt és után minimum alulról megmosakszol. A partnernek is ajánlott...koszos kézzel meg pláne nincs hozzányulkálás a hüvelyhez.
2014. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még ne a szexen járjon az eszed kislány!

Ettől függetlenül menj el nőgyógyászhoz és a pasid is mindenképp küld orvoshoz, mert visszafertőzhet.

2014. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemi életed? basszus 16 évesen is korai a szex a legtöbb lánynál nem hogy 14 éves kislányként,és amúgy nem normális valószínűleg fertőzés,irány a nőgyógyász a szexszel még várj 2-3 évet legalább
2014. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy érzékeny vagyok a sima tusfürdőre? Tegnap mosakodáshoz ilyen intim valami tusfürdőt használtam és ma nem éreztem eddig szagot, de a folyás ugyanúgy megmaradt. A nemi életemre nem kérek hozzászólást, csak azért mondtam, mert ilyen esetekben ezt sem árthat megemlíteni. Majd ha anyum megy nődokihoz valszwg engem is elvisz, mert tud arról, hogy szexelek.
2014. febr. 3. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!