Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi az oka, hogy meg akarnám...

Mi az oka, hogy meg akarnám verni ezt az osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Valakit, aki amúgy nem is ártott nekem semmit, csak valamiért nagyon ellenszenvessé vált számomra.

Engem kiközösítenek az osztályból, őt meg én először olyan csendes, visszahúzódóbb embernek ismertem meg, azt hittem olyan mint én. Aztán kezdett fény derülni a szememben a különbségekre, hogy bár hasonlónak tűnik mint én, vele mégis haverkodnak, a lányokkal, fiúkkal is elbeszélget az osztályban, mindenkivel csak velem nem. Én hiába próbálkoztam vele akármikor is. Nekem még csak nem is köszön egyáltalán.

Szerintetek mi az oka, hogy bár nem ártott nekem, nagyon meg tudnám verni ezt a gyereket? Nem lenne jogos tőlem?

17/F


2014. febr. 5. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő is 17/F
2014. febr. 5. 21:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Őt a lányok is kedvelik, elbeszélgetnek vele, engem meg lesz*rnak ők is.
2014. febr. 5. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigységnek hivjak...
2014. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogosnak semmiképp se jogos, csak azért mert vele haverkodnak, veled meg nem.
2014. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változtass a hozzáállásodon, nem ártott neked semmit. Irigységből pedig nem jogos bántani valakit.
2014. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!