Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mikortól vált egyértel...

Nálatok mikortól vált egyértelművé a külvilág számára is, hogy baba van a pocakban? Hányadik hétben? Mikor mondtátok azt a tükörbe nézve magatoknak, hogy most már ha akarnám se tudnám letagadni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A külvilág számára sajnos csak mióta lekerült rólam a kabát, és az nem olyan régen volt. :((((


Én már 12 hetes korom óta nézegetem a pocakom és nagyon büszke vagyok rá. :)

2012. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél szinte azonnal,mert 3 hónapig hánytam.Ezt le sem tudtam volna tagadni a munkahelyemen. A másik lányomnál 4-5 hónaposan, a fiamnál még 6 hónaposan is kevesen vették észre.
2012. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

18. hét! :) Akkor adták át először a helyet a buszon. :) Elég vékony voltam, nulla hasizommal, így hamar látszódott.


37 hetes km

2012. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kissé molett vagyok, de kb 28. héttől nagyon egyértelmű a dolog.

Mikor véletlenül BKV-ztam, akkor meg átadták a helyet, és olyan jól esett :)

Ez most volt 30. héten.

2012. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hamar látszott. 15 hetesen voltam vizsgázni, és akkor már mindenki gratulált, a tanárral beszélgettünk a babáról...stb. Ez úgy bennem maradt, szóval akkor már biztosan.

De ez nem biztos, hogy előny, mert a végére meg akkor pocakom volt, hogy alig bírtam létezni vele. Örültem volna, ha nem nő ekkorára. :S

2012. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én is azt akartam írni, hogy az elején alig vártam, hogy észrevegyék, és örültem, hogy tipikus várandós hasam lett viszonylag korán de most már felkelni sem tudok egyedül, egy nagy pocak vagyok (120 cm-es, kicsit több, mint 50 cm-t nőtt...!) :)Szóval mindennek van előnye és hátránya!
2012. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok és a mai napig a BKV-n nem akarja senki észrevenni, hogy babát várok. 100 cm a haskörfogatom, ami már nem olyan kicsit. Ez van, a maradék 3 hónapot valahogy csak kibírom.

Boldog és problémamentes babavárást!

2012. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9-10 hetesen már nem tudtam volna letagadni sem. :) Mondjuk akkor még kabátban járkáltam, úgyhogy akkor nem látszódott, de mikor lekerült a kabát egyértelmű volt mindenkinek.
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:) köszi a válaszaitokat! én a 18. hétben járok és már kerekedik. nem álmom, hogy nagy pocakom legyen, de azért örülnék, ha már olyan igazi kismama pockosom lenne :D mindennek eljön az ideje persze, csak kíváncsi voltam Nektek mikor kezdett látszani.

boldog babavárást mindenkinek! :)

2012. ápr. 23. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Most vagyok 12 hetes és még nem vette észre senki,pedig a munkahelyemen ugye nem kabátban ülök.:) kíváncsi leszek mikor kérdezik majd meg. Viszont tükörben meztelenül már látszik. Na meg a farmerem is kényelmetlen már néha.
2012. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!