Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, mit csinálnátok,...

Kamasz fiúk, mit csinálnátok, ha valaki véletlenül lehányna titeket buszon vagy vonaton?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megölném ott helyben. Véletlenül nem lehet, ilyet, ha csak nem részeg!
2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy a kérdés miért csak fiúkhoz szól?:D

17/L

2014. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó akkor szólhat bárkinek, csak akkor nemet is kérnék a válaszhoz.
2014. febr. 6. 19:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát egy vörösboros hányás még nem olyan durva, de egy főzelékes... áhhhh........
2014. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ mit és mennyire:D Amúgy szerintem odébbugranék - annyira nem lennék olyan kis szerencsével. Majd határozottan megütném az illetőt - ha részeg akkor ezért mert miért ivott ennyit, ha nem akkor meg azért, mert miért rám célzott - annyi ideje van minden józan embernek, hogy legalább ne a másikra küldje a gyomortartalmat.
2014. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy lányt is megvernétek? Én egyszer besokalltam a fűtől és majdnem behánytam, már a zacsit is tartottam a számhoz, de végül nem jött. Nagyon rossz volt, azóta nem szívok.
2014. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Talán mérgemben jól beszolnák neki vagy elküldeném...mindegy!:D Mert egy ilyen személy szerintem akarattal hányna le! Ne mond már, hogy valaki nem érzi, hogy hányingere van vagy hánynia kell elötte egy kis idővel és legalább odébbállna, hogy senkire sem ne menjen a hányásából!:/

19/L

2014. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha a vonaton hányna le kidobnám a mozgó vonatról,ha meg a buszon akkor bele verném a fejét az ablakba. Remélem hasznos volt a válaszom.
2014. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt nem hánynak le egy embert, vagyis én magamból indulok ki. Sosem tudnék olyan undorító lenni, hogy direkt lehányjak valakit.Szóval szerintem ez hülyeség:D

A másik meg, hogy velem is előfordult már, hogy hányingerem volt a buszon. Éppen indulás előtt bevágtam egy szendvicset, rá egy pohár innivaló és már futottam is a buszhoz, ami még jól fel is rázott.:D Nem volt kellemes, de próbáltam kihúzni a 15perces utat és sikerült is szerencsére. Mellesleg volt olyan is, hogy a buszon egy csaj pont a 4esben ült és lehányta az előtte ülőt:D Szerintem ilyenkor úgy vannak vele az emberek, hogy 'jaaaj kibírom! Mély levegő, huh..még 2 megálló! Mély levegő...' csak hát van aki nem bírja ki:) Ilyen esetben, mivel engem ezzel speciel ki lehetne kergetni a világból(kicsi korom óta rettegek ha valaki hány a közelemben),lehet haragudnék hirtelen, de utána belegondolnék, hogy nem direkt volt és, hogy ez neki milyen kellemetlen lehet.

Viszont, ha valaki részegen hányna le akkor azt tuti derekasan kiosztanám!:D

17/L

2014. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mélyen elgondolkoznék és csalódottságomnak adnék hangot.
2014. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!