Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellene csinálni ha...

Mit kellene csinálni ha gyerek lenyelt egy halszálkát s megakadt a torkán mit csinálnátok? Délután eszünk halat s ha véletlenül ilyen történne mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
remélem ilyen sose lesz de ha igen(mert az ördög sose alszik)
2012. aug. 1. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ mekkora gyerek

én tuti botmixerbe összetörném és a pépet rántanám ki

tojással összefogatva a halhúst

2012. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éves lurko tengeri hal
2012. aug. 1. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:

egyen rá kenyeret, leviszi vagy kiveszed csipesszel, legrosszabb esetben felhívod az ügyeletet, hogy mi legyen, bevidd-e vagy sem.

A halat a kétévesem imádja, én mindig etetem, kis falatokra cincálom, a panírt is le szoktam venni, hogy jobban lássam, van-e szálka.

2012. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok!!! köszönöm a tanácsokat remélem nem kell ezekböl semmit hasznositanom de jobb tudni mi a teendö köszönöm
2012. aug. 1. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
egy kiskanál citromlevet
2012. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszer akadt meg szálka gyermek koromban a torkomon, kenyeret ettem utánna, levitte, vagy pedig csipesszel kiszedte apu ha látszódott, de az nagy is volt!
2012. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban velem is kenyeret etettek.
2012. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kenyérhéjat kell etetni!!! Bár ha megakadna a szálka a kicsimnek, nem vennék rá mérget hogy meg tudnék utána etetni vele bármit...
2012. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!