Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 17 éves lány 1 hónap után lefekszik a barátjával?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ebbe semmi rossz nincs...
2014. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 1 hónap után nagyon korai.Ennyi idő alatt,nem tudja igazán kiismerni a fiút,szerintem igazából nem is alakulhat ki komoly bizalom és kötődés ilyen rövid idő alatt.Sajnos az ilyen felelőtlen viselkedésnek általában pofáraesés a vége,mert a fiúk ebben a korban még nem igazán szoktak megállapodni,hanem ahogy megkapták amit akarnak,már mennek is a következő lányhoz.A lány pedig bánhatja,hogy olyan könnyen beadta a derekát.
2014. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Semmi. 17 évesen én is 1 hónap után lefeküdtem a barátommal és nem pofára esés lett a vége, a mai napig együtt vagyunk, az esküvőnket tervezzük.
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen normàlis szerintem,én is egy hónap utàn feküdtem le a pàrommal annó 16 évesen (ö volt nekem az elsö) és most 6.éve vagyunk eggyütt.
2014. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Egészségükre, csak húzzanak gumit.
2014. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is rendben van, de azért nagyon nem mindegy, hogy mennyire tapasztalt kamaszokról van szó. Egyébként ezt a lánynak magának kell tudnia, ha még nem érzi az idejét annak, hogy lefeküdjön, akkor ne tegye, ha meg fel van rá készülve, akkor hajrá, de azért a védekezés fontos!
2014. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szuzek, akkor lehet h kicsit korai. De ennyi idosen mar a legtobben tul voltunk par szexualis kapcsolaton. En kicsit soknak tartom ennyi idosen az egy honapot. De semmikepp sem keveslem.
2014. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

manapság ez normális. Az én időmben (10 éve) én is ezt csináltam, jó hamar kiéltem magam, furán is néztek rám az osztálytársaim.

Most kb. egyedül én élek házasságban (előtte 8 évig votlam együtt a férjemmel), egyedül én élek saját lábamon, az első babánkat várjuk, monogám életet élünk, sosem voltam hozzá hűtlen. Az osztálytársaim a szüleiknél, most élik a kamasz korukat, éretlenek, isznak stb.

Szóval hagyni kell, hadd járja a maga útját, ha a szíve a helyén van, tudni fogja mi a jó neki.

2014. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem ez manapság sem normális,hanem nagyon korai 1 hónap alatt aztán semennyire sem ismeri meg,aki pedig 16 évesen 1 hónap után lefeküdt a pasijával az olyan is ennyire értékeli magát....
2014. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsóval nem értek egyet. Nem ismeri meg kellően egy hónap alatt, tény. De kell hogy annyira megismerje? Fiatal. Nem kell úgy viselkednie mint egy 24 éves, nem férjhez menni készül. Mondom, én is ezt csináltam 17 évesen, és emiatt egyáltalán nem tartom értéktelennek magam, egyszerűen akkor erre volt szükségem hogy jól érezzem magam, aztán fél év alatt meg is untam és utána lett egy 8 éves teljesen monogám kapcsolatom, abból házasság, abból meg gyerek.

Ha helyén van az esze, akkor csinálja csak, eltiltani úgysem lehet és még mindig inkább ez mint hogy drogokkal élje ki magát.

2014. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!