Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak, honnan van a pénz?

Mit mondjak, honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

Volt a szobámba pénz és anya ma megtalálta.

Nem voltam itthon és felhívott, hogy azonalj induljak haza, beszélni akar velem. Kicsit kerülő úton jöttem és ők már pont mentek valami meglepetés bulira, de annyit mondtak, hogy ezzel nem úsztam meg, ahogy hazajönnek, megbeszéljük.

De nem tudom, hogy mégis mit mondjak, honnan van... Tudják, hogy nem diákmunkázom, nagy címletekben van, szóval nem mondhatom, hogy spóroltam.


2014. febr. 9. 17:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
És valójában honnan van?
2014. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyerted a lottón!
2014. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Honnan van?
2014. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ide kiírni, honnan van, de nem loptam, meg semmi ilyesmi.

Csak nem tudhatják meg, hogy honnan szereztem. De nincs ötletem, hogy mit mondhatnék.

2014. febr. 9. 17:49
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az igazat. Mivel nyilván nem legálisan szerezted, előbb utóbb kiderül. Inkább így, minthogy a rendőrség keresse meg a szüleidet.


2! Kiskorú nem lottózhat...

2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem illegális tevékenységből van, miért nem tudhatják?
2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
0%

El is vettek?

Amig hazamennek dugd el valahova, hogy ne tudjak elvenni.

Amugy meg azt is mondhatod, hogy osztalytarsade, vagy baratnöde es te vigyaztal rä. Ezt barätnövel le is lehet dumcsizni.

Amugy hany eves vagy?

2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

márpedig innen csak akkor kapsz segítséget, ha leírod az igazat..

dílerkedsz, vagy mi?

2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Ha nem törvénybeütköző miért nem mondod meg? Nekünk és nekik is? amúgy hány éves vagy az sem mindegy? Mondj igazat könnyebb nincs.
2014. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Nem tudhatják meg az igazat. Inkább mondom, hogy díler vagyok, vagy bármi más.

Együtt vagyok valakivel, akinek sok pénze van, ráadásul a a szüleim ismerik és nincsenek túl jó véleménnyel róla, az egyik családtagomnak ő a főnöke és tőle van a pénz és egyéb dolgok, csak azokról apáék nem tudnak.

Senki nem keresné emiatt a szüleimet.

Nem vették el, csak megtalálta anya.

Nem tudom, hogy melyik barátnőmbe tudnék annyira megbízni, hogy neki is elmondjam. Eddig erről csak én tudtam és nem akarom, hogy más is bajba kerüljön.

17 éves vagyok.

2014. febr. 9. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!