Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondjak a penz szamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjak a penz szamit a szerelemben, akkor az ilyen hogy tortenhet meg?

Figyelt kérdés

Ma mentem haza az egyetemrol, es lattam vegre a buszsoforunk baratnojet. Megmondom oszinten kicsit ki voltam akadva, a pasin sportcipo volt, trening nadrag meg egy zsebes felso, a baratnojen meg fekete szovetkabat, feher tapados hosszunadrag, lila magassarku bokacsizma, szepen ki volt sminkelve, mukorme is volt...

Nem mindennapi latvanyban volt reszem. A csajok a penzes pasikra szoktak bukni, nem pedig a pasik a penzes csajokra. Nem?


2012. nov. 9. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem a ruha teszi az embert,ismerek olyat aki úgy öltözik,mint a gazdagok pedig csóró,ás ismerek olyat aki gazdag,de az öltözéséből az jön le,hogy nem pénzes.
2012. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
van ez fordítva is hidd el.
2012. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 telefonja is van, mindketto ilyen meno erintokepernyos, coca colat iszik, meg mindig milka csokit, kinder bienot, muzliszeletet... Szoval tudom rola, hogy penzes
2012. nov. 9. 18:17
 4/11 TOMAtm ***** válasza:
akkr miért jár busszal ha pénzes?mekkora hülye vagy te b+,vannak akik adnak a látványra,ismerek ilyet jópárat,de aztán kb annyi pénzük van h ezeket ki tudják köhögni,22.én már nincs 5000 FTjuk.
2012. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez van.
2012. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De altalaban ugy van, hogy a pasi penzes, nem a csak, es a pasi veszi az ajandekokat a csajnal. Forditott esetben ez lehetettlen.
2012. nov. 9. 18:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Busszal jar haza egyetemrol, ami kb 200 kmre van. Mivel jarjon, ha csak vonat jar arra, meg busz?
2012. nov. 9. 18:22
 8/11 ASOT ***** válasza:
minden nap 200km-ert utazik??
2012. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hetvegen
2012. nov. 9. 18:27
 10/11 TOMAtm ***** válasza:
gondolom a kocsijával ha olyan pénzes :P
2012. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!