Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kinek mi (k) a kedvenc tantárg...

Kinek mi (k) a kedvenc tantárgya (i)? Melyike (ke) t nem szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 17:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Imádom : Angol (angol tagozatra megyek) történelem (mindig is imádtam szerintem érzékem is van hozzá) tesi (bár nem mindig de alapvetően szeretem).


Utálom: matek , fizika , biosz , föci ( a két utóbbival az a gond hogy 4 éve mindig ugyanazt vesszük szinte)


A többit se különösebben szeretem. A kémiával nem lenne gondom de a tanáromat utálom. A nyelvtant nem szeretem de a tanárom imádom.

2014. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem: biológia: anatómia

Utálom: matek, fizika, kémia

2014. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem: tesi (a tanárt is meg magát a tárgyat..meg jóis vagyok belőle.:D)

a többi elmegy.xd

15l

2014. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Kémia a kedvencem,de a fizika,biológia duó se rossz.Viszont utálom az irodalom,föci,töri triót.

15/L 9.osztály

2014. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

utálom:matek,kémia,föci

szeretem:angol,tesi,szakma

2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Szeretem: matek(csak tanar miatt,amugy sik hulye vagyok matekbol,de mindig negyest ad),angol(a tanar elmegy,magat a targyat imadom),biosz(nagy arv a tanar,meg a bioszt vagom is),technika(az igazgatoval van,de az is nagy arc,a targy maga elmegy) kemia(imadom a tanart,van bor a pofajan,amugy minden felev es evvege fele megfenyeget,hogy nante bizony harmas leszel,aztan a vegen ugy is negyes leszek),fizika(a tanar akkora arc,hogy az nem igaz,beszol,magaz,elkuld a francba,de mindezt olyan szarkazmussal,hogy szakadok a rohogestol,maga a targy elmegy,ebbol is negyes vagyok),tori(a tanar elmegy es a jo arc kozott van,de a torivl nincs gondom,mindig otos voltam belole)



Elmegy kategoria: info,enek,nyelvtan,irodalom,foldrajz



Utalom:tesi(abtesit is utalom,meg abtanar se a kedvencem,de mondjuk azert jo arc a tesitanar is,azt hiszi,hogy marha poenos,de nagyon nem:D

Ennyi.

2014. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Kameko-san ***** válasza:

Szeretem: Történelem

Utálom: Matek, Kémia,

Plusz még az irodalmat szeretem, de csak akkor, ha olvasunk, nem valami vázlatot írunk. A mostani angol tanáromat pedig nem bírom, és így sajnos az órát se, pedig alapvetően azt is szeretem.

2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Szeretem: töri, német, angol, irodalom (különfoglalkozásban: dráma, újságíró)

Nem szeretem: tesi, földrajz

2014. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Szeretem: angol (suliban már nincs angolom, de a különórás angol nagyon jó :) ) , történelem (illetve földrajzot szerettem még (általános imádtam kb, de csak a tanár miatt), de már nincs)

Nem szeretem: matek, fizika

RÜHELLEM: kémia


16L

2014. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ja, a biológiát is szeretem még (tanár miatt), és a tesit NEM szeretem (szintén tanár miatt).

Úgy tűnik javulok. Tavaly még azt mondtam volna, hogy a lyukasóra a kedvencem.:)

2014. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!