Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi/Nézte itt valaki a...

Nézi/Nézte itt valaki a Bleach-et? És szeretitek? Nekem a kedvenc animém:3

Figyelt kérdés
már 3 éve elkezdtem, de valahogy mindig megálltak, nyárion újrakezdtem, és semmire sem emlékszek belőle :D de most a 250.nél járok, elég sok benne a filler, de nagyon tetszik :D

2014. jan. 26. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem tetszett nem adta vissza annyira mint kellett volna a Dragon Ball Zed harcok hangulatát. Így nem néztem végig.
2014. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Igen, olvastam és olvasom a mangát, néztem az animét, és megbántam, mert egy kalap fos. Alapból jó lenne a sztori és nagyon tetszett az elején minden, de sajnos Rukia megmentése után mindig ugyanaz ismétlődik:

1)valaki/valami rátámad Ichigóra

2)Ichigo megkapja a támadója képességeit

3)Ichigo találkozik egy erősebb ellenféllel, aki legyőzi ő

4)elkezd edzeni, mert valakit meg kell mentenie

5)legyőzi azt aki előzőleg legyőzte őt

5)alulmarad az aktuális főellenséggel szemben

6)hirtelen nagy erőt kap és legyőzi a főellenséget

7)a "rosszfiúk" hullanak mint a legyek, de a másik oldalról kb. arc-onként 2 karakter hal meg

És folyamatosan ez ismétlődik a legeleje óta. Aztán erre jönnek az olyan "kellemes dolgok", mint pl. Yamamoto aki az egyik legerősebb karakter a történetben és a manga rajzolója mindkét fontosabb harcánál hülyét csinál belőle. Vagy mint a legújabb ellenségek, akik simán lealázzák a shinigamikat és halomra ölik őket, aztán a következő alkalomkor már alig van esélyük... A rajzoló előszeretettel teszi az ismert, agyonhasznált karakterket még erősebbé, a kevésbé használtakat pedig elkezdi halomra ölni a mostani fejezetekben. stb.

Szánalom

2014. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az 1. arc a kedvencem, addig Kubo még előre tervezett, mostmár a mangát hétről hétre rajzolja, a történetben sincsenek különösebb csavarok. A mangában most meg csinált egy olyen badass főellenséget, hogy senki se tudja, hogy győzik majd le... ^^'

Mindegy nem spoilerezek, lényeg:

Hát ha egyszer a mostani harcokat meganimálják... hú ott annyi amv alapanyag lesz, hogy csak na. Nekem is az egyik kedvenc mangám, minden héten olvasni fogom, akármilyen - bocsánat - szar is lesz a jövőben.

(Persze ha Kubo kicsinálja Nelielt, akkor az előző mondatom sztornó :D )

De ha nem az elfogult rajongó véleményére vagy kíváncsi, akkor azt mondom, hogy az egészet abba kellett volna hagynia

[SPOILER]

1. : Rukia megmentése után (tervben is volt, de végül folytatták)

2. : Ulquiorra megölése után meg kellett volna halnia, vagy legalább végleg lidérc formában maradnia, Yama meg max legyőzte volna Aizent. ( valahol hallottam, hogy itt is abba akarta hagyni, de mégsem (?)

3. : Vagy legkésőbb Aizen elzárása, lepecsételése, vagy mi a szösz után végezni vele. Utána a történet a fullbring arccal, és a fillerekkel együtt talán a középkategóriás shounen alját súrolja

2014. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért nem szereti senki?:((( nem az nem tetszett, hogy ha valami gonosz izé rátáámad valakire, akkor mindig jön valami ember és megmenti..
2014. jan. 27. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. De az elején annyira megfogott ez az egész lidérc-shinigami dolog, hogy elég gyorsan végig tudtam nézni, úgy hogy még tetszett is

Így utólag, hogy láttam több anime-t is már tényleg csak az első arcról mondanék jót. De azért a zenék a látványos harcok még valamennyire megmentették. Most pedig reménykedek hogy valahogy újra vissza fogja nyerni a színvonalát.

2014. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz meg több anime-t is. Akkor talán egy kicsit meg fogod érteni miről van szó.
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki nem csak a harcok miatt nézi, az még jó hogy nem szereti, mindig egy sablon alapján zajlik az egész:


1) Jön Rukia aki shinigami->Ichigo shinigami lesz->harcol a hollowkkal->hollow ereje lesz->legyőzi őt Renji és Byakuya, utóbbi ellen fikarcnyi esélye sem volt->elkezd edzeni egy szökött shinigamival (Urahara) h megmentse Rukiát->legyőzi Ikkakut, Renjit és Kenpachit, akik ellen teljesen esélytelennek kellett volna lennie->hirtelen megtanulja a bankait->bankaijal és hollowmaszkkal legyőzi Byakuyát->Rukia meg lett mentve


2) feltűnnek az arrancarok és vaizardok->Ichigo hollow ereje erősödik->harcol Grimmjow ellen->elkezd edzeni a szökött shinigamikkal h megmentse Orihimét->legyőzi az ex-espadát, de Ulquiorra ellen fikarcnyi esélye sincs->legyőzi Grimmjow->Ulquiorra megöli őt és felkel teljesen hollowként->legyőzi Ulquiorrát->Orihime meg lett mentve


3)már korábban összetűzésbe keveredett Ichimaruval és Aizennel->Ichimaru ellen nem megy semmire->elkezd edzeni egy szökött shinigamival (az apjával)->mondhatni könnyedén legyőzi Aizent->Karakura meg lett mentve


4)találkozik a fullbringerekkel->kiderül h neki is van ilyen képssége->ekkor nem ő, hanem Ishida maradt alul az egyikkel szemben->elkezd edzeni velük, akik közül az egyik egy szökött helyettes shinigami(...)->edzés közben alulmaradt Ginjóval szemben->feltűnnek a shinigamik és visszakapja az erejét->könnyedén megöli Ginjót


SPOILER

5)feltűnik egy arrancar kinézetű quincy->viaskodnak Ichigóval (ekkor már lehetett sejteni,h megint új erőt kap)->most az edzés kimarad és egyből elmegy felszabadítani Hueco Mundót a quincy sereg alól->megütközik az egyik sternriterrel, aki ellen nem sok esélye van, de megtud lépni->és elindul megmenteni Soul Societyt->lealázza őt Juha Bach->felélednek a quincy képességei és így életben marad->megjön a 0. osztag és magukkal viszik->újra sokkal nagyobb erőt kap

2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem!!! :D Sőt a kedvenc animém, és persze anime már a csapból is folyik, de már egy csomót megnéztem, az újakat is kivégeztem, kibeszéltem meg minden, de a Bleachel kezdtem az egész animét, és szerintem jó.! Nem is olyan könnyű Kubo-senseinek megrajzolni ezeket, mert Ő nem használ gépet.

Imádom persze a többi animét is, (pl. durarara [ drrr ] Naruto, Dragon Ball, Love Hina, One Piece, Soul Eater,stb. Inuyasha viszont nekem nem tetszett, nem is tudom miért, de egyszerűen rühelltem nézni.)

Abban viszont igaza van az egyik válaszolónak, hogy ismétlődnek a dolgok, de mindig új arc jön, és nézzük meg azt, hogy Ichigo milyen 'nyomi' volt az 1. részekben (alig akartam nézni) de aztán már jól meg lett csinálva, és szerintem nagyon jól néz ki most az összes szereplő, és ami most megy a mangába az rohadt jó, mert...nem Spoilerezek, de nagyon nagy csavar történt...megismerünk valakiket, elvesztünk valakit, visszajönnek valakik, óriás nagy erőt kap valaki, meghal egy jó arc, sokan megsérülnek, meghal + valaki, amitől mindenkinek eláll a lélegzete.


Na most az teljesen igaz, hogy ismétlődik minden, de új szereplőkkel, új hellyel és új erőkkel. Szerintem igen érdekes és jó ez, mert legalább a Bleach nem koppintás, mint pl. valamelyik anime ( most nem tudok példát..bocsi )


Senkit nem akartam ezzel megbántani, de nekem a kedvenc animém!^^ :)

2014. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

SPOILER is lesz benne:

Szerintem semmi csavar sem történt, azt h Ichigo quincy, már biztosra lehetett tudni az Aizenes részek óta, szal ez nyílt titok volt. Kb. ilyen kategória az "Ishida Uryu az utolsó quincy", erre egyből rácáfolt a rajzoló mikor feltűnt Uryu apja, és a legtöbb sztoriban, ha egy klánra, családra stb. azt mondják,h kihalt és csak 1 tagja maradt, az a végére mindig megváltozik.

Az meg kész röhej, ami jelenleg a mangában történik. Érdekesebb, keveset használt karakterek sorra meghalnak vagy elbuknak, pl. Kira, Rose, Ikkaku, Kensei vagy Hishagi. Az agyonhasználtak, mint pl. Hitsugaya, Renji vagy Byakuya mér erősebbek lesznek. MEgvolt Byakuya halálának a jelenete, de aztán mégis életben maradt... Yamamotóból komplett hülyét csinált Kubo...stb.

2014. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem 2 csavar volt a történetben, az egyik h Ichimaru végig Aizen ellen volt, a másik pedig h Komamura emberré változása.
2014. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!