Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mennyit költötök...

Kamaszok! Mennyit költötök egy péntek/szombat esti bulizáskor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mivel a piát előre vesszük meg és otthon iszunk mielőtt buliba megyünk, így 5 ezerbe beleférünk fejenként.
2014. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
5 ezer fejenként? Mi a csudát isztok ami ennyibe kerül?
2014. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%

Én is kb. 5 ezret költök, de ebben benne van a taxi és néha a kaja is.

Egy koktél 1000 forint fölött van, szóval nem olyan hihetetlen ez az összeg.

2014. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nem is, de azt írta előre isznak.
2014. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, milyen buli, mennyit fogyasztok.

Ahhoz hogy egy picit jobban érezzem magam az alkoholtól, egy ezres bőven elég.

Ha többet iszom, vagy veszek kaját, akkor is általában max 3000-ből ki szoktam jönni.

17/L

2014. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Nagyjából 45.000 forintot.
2014. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ milyen buliról van szó. Egy házibuliba elég egy üveg olcsó valami, meg 1 doboz borzadály cigi. 1500-2000ft-ból megvan.


Ha komolyabb buliról van szó, esetleg vannak olyan lányok, akik előtt nem érdemes a spúrságot erőltetni, 5-7 ezer ft a minimum.

Ebben benne van 1 doboz cigi, egy üveg közepes minőségű whiskey/Jäger,Unicum féleség, és a belépő. Nincs megbeszélve, nincs sorrend, "beosztás", de valaki mindig fizet egy-két kör sört a csapatnak, az kb. 2500ft, de 4 havonta egyszer kerülök sorra.

Ezek mellé szoktam magammal vinni 3500ft-ot, amit csakis kizárólag Taxira költök, ha nagyon jól sikerült az ivászat.

2014. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Na most ezeket a válaszokat tényleg kamaszok adták? Honnan van ennyi lóvétok?
2014. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Korrepetálás, zsebpénz. Illetve amíg volt lehetőségem, egy ismerősnél "dolgoztam" pénzért.
2014. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

En mar nem vagyok kamasz, de a gimiben olyan 5-10 ezret koltottem hetente a buliban. Egy vodka redbull mar akkor is 1000 ft volt, plusz egy doboz cigi, plusz girosz hazafele menet. Es akkor ugye ha vannak lanyok, legalabbis ha fel akarsz csipni valakit, akkor neki is fizetsz egy piat.


Nekem onnan volt ra penzem, h minden alkalomra penzt kertem a csaladtol, ezt felretettem es abbol jartam bulizni. Emellett bulik elott apa a kezembenyomott altalaban 1-3 ezret, h erezzem jol magam. De ha epp jo kedve volt, vagy pias volt, akkor tobbet. :)


Mindig mindent megengetek es penzeltek, az egyetlen feltetel a kivalo tanulmanyi eredmeny volt. Amig ez megvolt, nem volt kerdesuk.

2014. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!