Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit péntek/s...

Ki nem várja a mensit péntek/szombat környékére?

Figyelt kérdés
Van valami tünetetek? Én péntek vagy szombatra nem várom. Tüneteim: mellduzzanat/feszülés/érzékenység már pé óta (eddig nem volt ilyen korán és ennyire), néha fura érzés az alhasimban. Ilyenkor szoktam elkezdeni pecsételni, de egyenlőre semmi...Ti hogy álltok?
2010. okt. 25. 13:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy kicsit keményebbnek érzem az alhasamat.
2010. okt. 25. 13:43
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is akkorra nem várom, nem érzek még semmit a mellfeszülésen kívül.
2010. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem is péntek/szombaton kellene megjönnie. Máskor kb. szerda körül nagyon mini, alig látható barna folyással indul. Most már tegnap este volt... És most úgy fájt egész nap a hasam, mintha máris meg akarna jönni. Nekem még soha nem volt ilyen, pedig lassan 3 éve várjuk a babát, de nincs semmi bajunk egyébként. Nagyon korai a barnázás, ma van a 24. napom... Lehet, hogy beágyazódás...??? Már nem is reménykedem. Kb. 2-3 hónapja abbahagytam a hőmérőzést is. Ma kíváncsiságból megmértem, de csak 36,7°C volt. Nem tudok mihez viszonyítani, de lehet, hogy már csökkenő fázisban van, és megjön. Amúgy semmi. 1 hete délig szédültem, mintha másnapos lettem volna... (Szerintetek meg lehet érezni így az ovut, vagy a fogamzást?)

Mindegy, nem is ragozom tovább. Az a lényeg, hogy nagyon furcsán érzem magam, de nem reménykedem. Tartsuk egymásban a lelket!!!

2010. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hátha csak beágyazódástól barnázol!! Én szurkolok Neked! Sajnálom, hogy ilyen régen nem jön össze a baba! Hát azért én is már 1 éve, hogy nem szedem a fog.gátlót és még nem jött össze, persze közben azért volt kavar is, de már most 4 hónapja minden okés, pontos a ciklusom...hát majd kiderül mi van. Nem biztos, hogy csökkenő fázisban van a hőd. Ezt így nem lehet tudni, ha folyamatosan nem méred! Nekem is ma 36,7. Nekem ez növekedésnek számít pl.!!
2010. okt. 25. 14:55
 5/22 A kérdező kommentje:

Nekem a hőm felment ma és mégis piros vér volt a wc papíron...Hogy a fenébe? Nem értem ez most miért van? Biztos holnap már esni fog a hőm és megindul rendesen a mensi és görcsölni is fogok...

Valószínűleg a palástfű tea tehet az egészről, hogy most ez van, és korábban jön meg. :( Eddig mindig pontos volt a ciklusom! Ettől féltem, hogy jót akarok és rosszul sül el! Hát megkaptam. :( Holnaptól már biztos vérezni fogok jó erősen, vagy még ma megkezdi! :(((

2010. okt. 26. 10:23
 6/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok: nyugi, még ne add fel teljesen. Nekem a barna folyás múlóban. Vasárnap este és tegnap tartott, de igazából tisztaságin szinte meg sem látszott, ma is nagyon minimális volt eddig, az előbb pedig papíron sem láttam. Tegnap este előkészítettem a hőmérőt, aztán 5 perc múlva elraktam, felesleges lett volna ma mérni. Majd lesz, ahogyan lesz. Azóta is furcsán fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, feszül, és ez az érzés zavar a legjobban. Máskor is barnával indítok, de

1. nem ilyen korán,

2. sosem érzek semmi fájdalmat, semmilyen érzés sincs a hasamban...

Visszatérve rád: szerintem a palástfű tea nem okozhatja, hogy hamarabb megjön, és is ittam ma is 2 csészével, meg már hosszú hónapok óta a ciklus 2. felében azt iszom.

Szorítok neked, és tényleg, amíg meg nem jön, ne add fel!;-)

2010. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy szorítasz nekem! Hát én is nagyon szorítok Neked! De én tényleg feladtam most a reményt, mert az előző hónapban is így kezdődött el a mensim! :( Sajnos.

De amíg rendesen nem jön meg a mensim, addig iszom még a teát most, de szerintem máskor nem hinném...majd meglátom. Most utólag meg már alig látszódott piros a wc papíron, de hát majd csak lesz ez több is. És új dolog most az, hogy nagyon-nagyon szúr az alhasam jobb oldali részén egy pontban! Na, onnan fog megindulni a vérzésem pár napon belül! Figyeld csak meg!

2010. okt. 26. 13:23
 8/22 anonim ***** válasza:

Hátha nem... ;-)

Várom a fejleményt, én is írok még!

2010. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Egyébként meg kiváncsiságból tegnap este is megmértem a hőt és elég magas volt akkor: 37,3

És hát ugye a reggeli hőm is nőtt: 36,8

Viszont mondom hogy megjelent közben ez a pecsételgetés is, úgyhogy hiába minden, hamarosan esni fog a hőm, abból már tudni fogom hogy megjön a mensi. De már anélkül is tudom, mert szerintem olyan nincs, hogy most ne jönne meg, hiszen a múlt hónapban is így kezdődött.

2010. okt. 26. 13:53
 10/22 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg, pedig azt hittem meg fog, mert reggel rámtört az a megjön érzés! Ahhoz képest most még világosabb volt a wc papíron a rózsaszín, vagy pedig semmi nem volt rajta. És ez ilyen nyúlós. A furcsa az, hogy abszolút semmi pattanás nem jön ki rajtam, nagyon tiszta az arcom, pedig ilyenkor mensi előtt mindig tele szokott már lenni pattanással! A vacsi és reggeli után émelyegtem, de ez elő szokott fordulni velem mensi előtt! Még most is kicsit émelygek. A hőm viszont csökkent, így biztos hogy meg fog jönni!

Itt a görbém, ilyen most:

[link]


És Te hogy állsz???

2010. okt. 27. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!