Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy osztálytársnőnk aki...

Van egy osztálytársnőnk aki minden hétvégén eljár inni/ bulizni, mégis 5-ös tanuló és nagyon kedves, nem ri*ancos lány. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Puskázik és r..anc csak nem hangoztatja, nem derül ki.
2014. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy szobatársam, aki alig tanult a dolgozatokra, csak beleolvasgatott a könyvbe és mindig 5-öst írt, jó tanuló volt. Én hiába magoltam egész délután 3-as, 4-es tanuló voltam a gimibe. Szerintem a jó ésszel születni is kell. Nyilván a barátnőd agya fogékonyabb, könnyebben tanul, mint az átlag.
2014. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ugy hogy attól h valaki bulizik, jól érzi magát meg nem lesz egy hülye p*csa.
2014. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétvégén eljár bulizni, inni-ergo ott van neki a péntek délután, a szombat délelőtt-délután (mert gondolom buliba este megy), illetve ha vasárnap délelőtt még másnapos is, de azért délutánra rendbe jön, megint csak ott van a vasárnap délután, amikor is tud tanulni, készülni. Ha mondjuk kiesik a péntek délután, mert akkor is bulizik, akkor is ott van a szombat délelőtt vagy délután is és a vasárnap délután. Ez jó néhány óra még hétvégén is, amikor is tud készülni. Akkor mi a kérdés? Nyilván simán lehet egyszerre a hétvégén tanulni is és bulizni is. De akinek fogékonyabb az agya, jobban pörög, hamarabb memorizál dolgokat, azoknak még könnyebb. Ők általában már az órán sok mindent elraktároznak és csak kevesebbet kell otthon ülni a könyvek fölött, hogy flottul menjen az anyag.
2014. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok, még leírom a saját példámat, hogy nálam hogy működött anno a középiskola, péntek délután megcsináltam az írásbelit, este elmentem a barátnőkkel kicsit kikapcsolódni, beszélgetni, vagy ittunk egyet a faluban (falun élek ugyanis), szombat délelőtt-délután pihentem, este megint csak falu, aztán disco, ahol éppen néha ittam is, vasárnap délelőtt, ha másnapos voltam éppen, akkor délután tanultam, ha nem voltam másnapos, akkor délelőtt, a délutánom megint csak szabad volt. És ugyan nem színötös tanuló voltam, mert amit érteni kellett, pl. matek, az amúgy sem ment, de amit tanulni kellett, pl. történelem, magyar, azok mind 5-ösre mentek. Ami annyira nem érdekelt, de tanulni kellett, az annyira nem raktározódott el, az mondjuk 4-esre ment. Tehát jó tanuló voltam, de jártam bulizni is. Érettségin a matekot kivéve, amihez tényleg hülye voltam, 4-es és 5-ös eredményeim lettek.
2014. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

semmi összefüggés nincs a dolgok között, bulizós nem egyenlő a ribivel, és a bulizós nem is egyenlő a hanyaggal... és valaki lehet hanyag, rossz tanuló és ribis, de mégse jár bulizni, stb....

lehet a csaj azért tanul és jó tanuló, azért öltözködik és viselkedik normálisan, hogy hétvégente elengedjék szórakozni...

Én is jó tanuló voltam, minden hétvégén buliztam, ritka volt, ha nem...

2014. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha,nekem is van ilyen osztálytársam sőt én is ilyen vagyok bár én nem vagyok 5-ös csak ilyen 4-es körül... de a kettő nem függ össze hogy én péntek este a barátimmal sörözök esetleg el megyek discoba vagy otthon ülök és gépezek attól ugyanúgy meg tudom majd tanulni az anyagot.
2014. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves?
2014. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden hétvégén (sokszor péntek-szombat) járok szórakozni, és legtöbbször iszom is, nem is kicsit. Suliban még is kitűnő vagyok, már 10 éve.:)

Én vasárnap este szoktam tanulni, és szerencsére nagyon hamar meg is jegyzem az anyagot.

Különben én sok ilyen lányt ismerek. És fiúkat is. Tényleg sokat.

Igazából nem egy nagy dolog. Mondom ezt úgy, hogy elég erős suliba járok. De ha kipihened magad tanulás előtt, és rendesen koncentrálsz közben az anyagra, akkor nagyon gyorsan meg lehet tanulni mindent.


17/L

2014. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megeshet.

A tanulás része egyszerű, fogékony az anyagra és hétköznap tanul. Ha a kis részeket még aznap délután megtanulja, hétvégén már semmit nem kell csinálnia.


A kedvességnek pedig szintén semmi köze a bulizáshoz, sok rendes ember jár el szórakozni.

2014. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!