Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jelenleg 2. -as szakács...

Jelenleg 2. -as szakács tanuló vagyok Magyarországon. Ha befejezem ezt az évet kiszeretnék menni Németországba tanulni és ott szeretném befejezni az iskolát. Ez lehetséges? Vagy előbb fejezzem be a sulit és utánna menjek ki továbbtanulni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova tud egy szakács "továbbtanulni"? Szerintem végezd el itthon, kint nem tudom ingyenes-e, de lehet, hogy nem. Ha akarsz utána menj el gyakorlatra, aztán kimehetsz szakácsnak. Jól fogsz keresni. Nagyon is. 1000 eurót tuti.
2010. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kokas Lajos válasza:
Jól teszed, ha a külföldi tovább képzésen gondolkodsz. Itt egy link ( [link] ), bár tudom, hogy korai és nincs egyenlőre gyakorlatod sem, de érdemes tudni, hogy vannak lehetőségek. Érdeklődj a helyi munkanélküli központokban a Leonardo programról, végzett állás nélküli fiataloknak kínál, szakmai gyakorlat lehetőségeket külföldön. Sok szerencsét és jó tanulást kívánok.
2010. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leonardo programba már voltam...most a nyáron 2,5 hónapig...elég sok gyakorlatom van szakács szakma téren...
2010. szept. 7. 21:28
 4/4 anonim válasza:
"Jelenleg 2.-as szakácstanuló vagyok." Először is nem 2.-as, hanem 2.-os. Nevettem egy nagyot az előző hozzászólásodon, hogy "elég sok gyakorlatom van szakács szakma téren". 2.-os vagy és sok gyakorlatod van SZAKÁCS szakma téren??? Ez vicces volt,de tényleg ! :'DD Van egy pár éves ez a kérdés,de amint megláttam muszáj volt hozzászólnom.
2015. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!