Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves fiamnál észrevettem,...

11 éves fiamnál észrevettem, hogy ha este beveszi a piros színű gyógyszerét egyik betegségére, akkor néha reggel piros kis darabok vannak a székletben, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Orvosnál voltunk, azt mondta féreg lehet, küldtünk tenyészetre mintát de negativ lett,abban is az áll, hogy gyógyszer darabok vannak a székletben!Tapasztalt már valaki ilyet?Mi lehet ez felszívódási gond?Puffad is sokat, széklete is több.

Ugy gondolom gasztroenterológiára kell mennünk, de a háziorvos nem ad beutalót,azt mondja ez nem lehet komoly..ételdarabok is vannak sokszor a székletébe, meg nyákos!


2014. márc. 11. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyákos széklet fogzástól is lehet vagy lisztérzékenységtől. Mi az a betegség, amire szedi a gyógyszert ? A lisztérzékenységnek sok fokozaza van, csak búza vagy csak finomliszt, vagy minden glutén, nem egyértelmű a diagnózis, esetleg próbáld ki, hogy nem adsz egy hónapig egyáltalán, ha nincs otthon és a család sem eszik, úgy könnyebb, én 2 szer 1 hónapig csináltam, de gyenge voltam és feladtam. Jól alszik? Mert alvászavart is okozhat a glutén... olvass róla, ha tudsz angolul is.
2014. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most látom! 11 éves nem hónap, azért írtam a fogzást
2014. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igen lisztérzékenységre én is gondolok, sőt, a Candidára is mert épp most dagasztottam a keltkalácsot és megkóstolta és mondta olyan mintha ilyen bukósisak lenne a hasába felfújódik és égő érzést érez a gyomrában.Gondolom az élesztő miatt lehet.Gyomorsavra szed gyógyszert, mert az is van egy ideje neki,éjjel is többször felkelt emiatt.Egy ideje rizslisztből sütök kenyeret meg minden egyebet mert én allergiás vagyok a lisztre most derült ki nemrég egy bőrgyógyászati probléma miatt.
2014. márc. 11. 13:45
 4/13 A kérdező kommentje:
ja,nehezen alszik el éjjel felébred,nem tud visszaaludni...ilyesmik vannak Neki!Viszont miota rizsliszttel sütök azóta ez nincs,most hogy igy mondod az utobbi időben nem mondja hogy felkel éjjel....
2014. márc. 11. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő te nézegeted? 11 éves nem húzza le maga után vagy mi?
2014. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha neked lisztérzékenységed van, akkor ezekkel a tünetekkel szinte 100%, hogy a fiad lisztérzékeny. Tünetei lehetnek a puffadás, a sok gyomorsav, az emésztési problémák, a sárgás széklet, akár nyákos széklet, emésztetlen darabokkal. Minél előbb vidd szakemberhez!!! A kezeletlen lisztérzékenység pajzsmirigy betegséget, cukorbetegséget végül rákot okozhat! Nem vicc! És addig ne diétáztasd, mert nem fogják tudni kimutatni!
2014. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A háziorvosnak meg mondd meg, hogy nálad lisztérzékenységet állapítottak meg. Ez bőven elég ok, hogy a fiad továbbküldje szakemberhez, mivel öröklődik!
2014. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát márpedig ez bőséges ok arra, hogy gasztroeneterológiára kerüljön. Hol éltek? Nem debrecen környéken...? Ha igen, tudnék segíteni ebben.
2014. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Huu,köszönöm a válaszokat!

Nem lisztérzékeny hanem lisztallergiás vagyok, a kettő azt hiszem nem ugyanaz!Legalábbis az én háziorvosom nem ezt mondta.És ezt tudja a fiam háziorvos hiszen mondtam Neki.Mégse küld minket gazstróshoz.De igazatok van, keresek egy privát gsztróst!

Igen,megnéztem a székletét,mivel szólt hogy piros darabkák vannak benne ezért néztem meg,félreértés ne essék hogy más miatt nézegetem :-)

Szegeden lakunk már kutattam is egy privát orvos után, fel fogom holnap hívni!

2014. márc. 11. 15:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyi, hogy sokkal többet eszik mint szokott!
2014. márc. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!