Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor mi is van?...

Xtina22 kérdése:

Most ilyenkor mi is van? Tegnap együtt voltunk párommal 2x is belém élvezet. úgy számoltam mert eddig úgy jött meg h 17. én. Erre ma 13. megjött reggel. élénk piros vérzésem van. Fáj is a hasam. = ( Ezek szerint sajnos nem sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy sikerült volna, kicsi rá az esély!:)
2012. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajna nem. de ne csüggedj,legalább hamarabb elkezdhetitek újra! ahogy nekem összejött mind3: ahogy elmúlik a mensid,onnantól minden másnap szerelmeskedjetek. ne mérj hőt meg ilyeneket,attól csak stresszes leszel. szóval: aktus alatt tegyél párnát a feneked alá,h kissé megemelkedjen. utána pedig maradj fekve. szedj vitamint. mostantól semmi sex,párod gyűjtse be a kiskatonákat. drukkolok!
2012. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat...próbálkozni fogunk hamarabb mint most...De igaz az sem lehet h esetleg méhen kívül most megfogant?Akkor most ezek alapján h megjött egyáltalán nem lehetek terhes? Nem is igazán akartam ilyeneket számolni azt szeretném ha spontán össze jönne...:D

Köszönöm a jó tanácsokat is! :D

2012. jún. 13. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nem voltál terhes, hiszen megjött, ráadásul élénk piros. (Bár csodák vannak, de ne reménykedj.) Viszont a tegnapi együttlétből lehet majd baba, kicsi az esély rá, de van. Próbálkozzatok minél többet, annyi a lényeg, hogy ne agyalj a babatémán. Nekünk így rögtön sikerült. :)
2012. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az első ilyen h belém élvezett szóval az biztos h nem lehettem terhes...De akk a tegnapitól terhes lehetek? De hát most megjött...Akk azt jelentené h jövőhónapba nem fog megjönni? :S
2012. jún. 13. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, hogy terhes lehetsz, de...

Az én történetem:

31 napos a ciklusom, babát szerettünk volna, sokszor együtt is voltunk kb. a 20. napig, aztán mindig valami közbeszólt. 27. nap összebújtunk, utána élénk piros vérzés, gondoltam magamban, most sem jött össze. A vérzés csak 1,5 napig tartott, majd barnázás és elmúlt. Ezután 10 nappal kislányom megjegyezte hogy anya pocakjában van a kistestvére. Ez kicsit szöget ütött a fejemben, és csináltam egy tesztet, időn túli pozitív lett. Gondoltam várok a dokival, következő hét végén mentem, nem látott semmit, (pedig menszi szerint már több mint 6 hetes voltam). 1 hét múlva petezsák, újabb 2 hét múlva már a baba is ott volt. Utánanéztem a neten, ott olvastam az ovulációs vérzésről, és így utólag összeállt. 27. napon lettem terhes, közvetlen vérzés előtt, amit azóta már az összes UH igazolt (4 db is volt), most vagyok a 12. héten.

Szóval én úgy gondolom, várd meg a vérzés végét, ha kevesebb ideig tart, mint szokott és kevesebb is, akár lehet nálad is ez.

2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruáciotól számított 23. napon voltam együtt a párommal és a 24. napon jött meg szóval ma tehát akkor is lehetek terhes? mert akkor most nem normálissan jött meg vagyis nem időbe hanem idő előtt rengeteg a kérdés ami kavarog bennem de ez érthetö
2012. jún. 13. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!!

Ha megjött nem valószínű, hogy az vagy sajnos!

A fenti eset pedig ritkább, hogy mensi mellett/után közvetlen babás lesz valaki, vagy végig meg van a mensije(én is ismerek ilyen nőt, de nem ez a jellemző)!!

És ha pontosak a ciklusaid nem valószínű, hogy a 12-ei együttlétből lett volna valami, mert ha 17-én kellett volna megjönnie, már legalább 12nappal ezelőtt(tehát 5-én) volt peteérésed kb.

Most valószínű, hogy ma megjött még korábban volt péd mint 5-e!

Amikor megjön azt számold első napnak, és kb a 10. naptól érdemes együtt lenni kétnaponta a pároddal, ha van rá mód, egészen a 16-17. napig.

De ha szeretnél pontosabb képet kapni, hogy mikor is kellene összebújni, vegyél ovulációs tesztet, meg vezesd a hődet!!

Ott a cklus.hu oldal is, ahol tudod vezetni a dolgaidat!


Pl olvasd el ezt: [link]


meg ezt: [link]


Sok sikert a babaprojekthez! :)

2012. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ értem is de lehet hogy nem értjük egymást most elmondom :) idáig a párommal kiszálltunk a végállomás előtt tegnap volt az elsö alkalom hogy bennem ment el kétszer, is délelött és este majd ma reggelre megjött a várt idő elött így sincs arra esély hogy jön agy kis angyal?
2012. jún. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!