Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok és Anyukák! Szerintet...

Kamaszok és Anyukák! Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Anyukám névnapja lesz pár nap múlva, arra gondoltam, hogy veszek neki egy szép üveget és egy jó, minőségi bort öntök bele, amit a 19 éves barátom venne meg, mert én még csak 15 éves vagyok. Utána anyukám tudna bele pl likőröket csinálni, mert szokott ilyet. Jó ötlet? Azért szeretnék ilyen drágát, mert az utóbbi időben nagyon sokmindenben segített nekem, szeretném ebben is kifelyezni a hálámat neki. Jó ötlet?
2014. márc. 13. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért öntenéd ki az eredeti üvegből a bort. Ha már felbontos, akkor záros határidőn belül meg kell inni. És nem biztos, hogy azonnal meg akarja inni anyukád.


Én inkább megvenném az üveget (gondolom itt egy boroskancsóra gondolsz) és mellé adnám a minőségi üveg bort. Így szokták.


Egyébként az ötlet jó! Nekem tetszik!

2014. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így csinálnám, ahogy az első írta!
2014. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!