Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinilányok! Ti milyen időközön...

Tinilányok! Ti milyen időközönként, hol és hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi
2014. márc. 19. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A hónomat kétnaponta borotvával. Lábamat heti egyszer vagy kétszer ugyancsak borotvával. Intim helyen is borotvával, de időt nem tudok mondani, változó. :)


17L

2014. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Hónalj,láb,kar,intimrész borotvával. Pár naponta,változó. Hónalj kb két naponta, a karomat elég 1,5 hetente. Láb hetente kétszer, intimrész is pár naponta.

Szemöldökömet pedig gyantáztatom kb 2-3 hetente.


Nyáron pedig általában (főleg nyaralás előtt) gyantáztatni szoktam.

17é

2014. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A lábamat, hónaljamat és az intim részeket szőrtelenítem, leginkább borotvával. A hónaljamat hetente 1-2-szer, a lábamat mostanában heti egyszer szoktam, az intim rész változó.
2014. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hónalj, láb, intimrész minden nap és borotválom, bár most lábbal szeretnék áttérni az epilálásra, a szemöldökömet meg hetente szedem, amikor megvan, akkor meg sajnos 3-4 naponta kell szedni.
2014. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Labszar,comb,alkar,honalj,intimresz. Magamnak gyantazom gyantageppel,hetente. Azert csak hetente,mert mar szinte teljesen kikopott.

Szemoldokomet kozmetikus csinalja. De csak a kilogo szalakat tepi ki,na meg persze formara tepi. 14L

2014. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Láb gyanta/epilátor, előbbi kozmetikussal utóbbi magamnak, előbbi télen (amkor hagyhatom kinőni 3-4 hétig mert nem látják) uóbbi nyáron kb 2 hetente. Hónalj, intim rész borotvával, kb 3-4 naponta, utóbbi van, hogy elhúzódik, mert még úgyse látja senki :D Kart nem szoktam, annyira nem zavar, hogy azzal is szenvedjek. Szemöldököt szedem, amikor látom, kb hetente.

16/L

2014. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Kb. hetente a lábamat és a hónaljamat borotvával.


Az ominózus helyen meg változó.

2014. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A honaljamat telen 3-7 naponta es a labamat ritkabban borotvalom telen ,mert ugysem latszik. Nyaron 1-2 naponta. Intim helyen meg valtozo. Szeretnek atterni aztan a gyantazasra.

15/L

2014. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hónaljamat 2-3 naponta borotvával, de ha megyek kozmetikushoz, akkor a hónaljamat is legyantáztatom.

Lábamat kozmetikus gyantázza kb havi 1x (egyik előzőnek üzenem, hogy, ha heti 1x kell gyantázni, az brutálisan sok, nem pedig "csak heti 1", nekem annyi idő alatt nem is nő ki semmi).

Intim részt borotvával, amikor már zavar.

Bajuszkát kb 3 hetente gyantázom, vagy kozmetikus gyantázza.

Szemöldökömet a kozmetikus formázza, szintén, mikor megyek gyantáztatni, a köztes időben pedig kiszedem azt, ami nő.


17

2014. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Ma 18:55 vagyok

Azert gyantazom hetente,mert nem birom elviselni pl. A karomon egy-ket szoke,vekonyka szorszalat. Es a hetente gyantazas nem feltetlenul azt takarja,hogy az egeszet letepem feleslegesen,csak arra a par szalra vetem ra magam. De ha kedves utolso,ha igy jobban erzed magad:

UPDATE: Havonta gyantazom az alkarom, a combom,a labszaram,a honaljam,es az intim reszt. Ha idokozben megno par vekonyka,szinte lathatatlan szorszal,akkor arra rogton ravetem magam gyantaval.

A szemoldokomet a kozmetikus csinalja. A kilogo szalakat kitepi,es formara igazitja. Megfelel,kedves utolso?

2014. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!