Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinilányok! Ti milyen időközön...

Tinilányok! Ti milyen időközönként, hol és hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi
2014. márc. 19. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Láb: hetente, max 2 hetente epilálom, de csak a lábszáram, a combomon nem annyira látszik, mert szőke

Hónalj: hetente borotvával

Intim részek: bikini vonalat epilátorral, ha visszanőtt, amúgy borotválom hetente, 2 hetente, mikor hogy.

16L

2014. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A lábamat így télen hetente-2hetente(vagy mikor hogy) borotváltam, viszont most, hogy itt a jó idő lehet visszatérek az epiláláshoz, ami brutálisan fájdalmas lesz eleinte:D A hónapjammal ugyanez a helyzet, bár azt 5-6 naponta borotváltam. Az intimrészt is átlagosan 1-2 hetente elég volt borotválni. De ez csak a téli időszak, lassan kénytelen leszek visszatérni a 2-3 napi borotváláshoz:) A szemöldökömből azt a plusz pár kósza szálat magamnak szedem ki.

17/L

2014. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gyantázni szoktam, hónaljat hetente, karokat és lábat két hetente, van, hogy a combomat havonta csak, hasamat két hetente (sajnos az is igényli..), bikinivonalat mielőtt strandra megyek... Szemöldököt meg csipesszel szedek.
2014. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Láb, bikinivonal, hónalj 2-3-4 naponta, ahogy éppen esik. Kar, has néha, ha már nagyon idegesít. Mindenhol borotvával, mert így gyors és olcsó, bár tudom, hogy nem a legelőnyösebb megoldás.

Szemöldököm, "bajszom" minimum hetente kiszedem csipesszel.

16/L

2014. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lábamon télen ritkábban és borotva, nyáron epilátor illetve gyanta. 3hetente :) (epilátor 2hetente)

hónaljamat borotválom kb 3-4 naponta

intim területet szőrtelenítőkrémmel szedem,kb 2 hetente. :)

16L

2014. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!