Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen színvonalasabb gimnáziu...

Milyen színvonalasabb gimnáziumok vannak Sopronban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Széchenyi és a Berzsenyi. A Széchenyit nagyon nem ajánlom, tapasztalatból írom h az egész iskola elég sznob és a tanárok is nagyon el vannak szállva. Ha valaki nem szimpi nekik fő céljuk lesz h kicsinálják és otthagyja az iskolát. A Berzsenyiről nincsenek tapasztalataim de arról sem hallottam még semmi jót.
2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Széchenyi, Berzsenyi. A Széchenyi nagyobb hírnévnek örvend, de már közel sem olyan jó iskola, mint volt. Ide jár a város krémje, az összes gazdag ember gyereke, a tanárok is nagy általánosságban jók, persze akad kivétel, de hát hol nincs?! Viszont az iskolának pénze alig van, nem kapnak olyan juttatásokat, mint például a Bezsenyi, ami ugyebár egyházi iskola, ezért onnan támogatják. A Berzsenyiben kötelező a hittan és a mise, az oda járó ismerőseim nincsenek túl jó véleménnyel az iskolájukról. Én Széchenyis vagyok, ha választanom kéne, most is ezt választanám, bár az túlzás, hogy szeretek ide járni.
2014. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Csakis az Orsolya! A suli vallási dolgai, nem befolyásolja a tanulmányokat! Semmivel se több tevékenységgel jár mint a fent említett másik kettőben!

(Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium és Kollégium)

2014. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Aki azt mondja, hogy a Széchenyi tele van sznobokkal ,az nézzen már szét a Berzsenyiben is . Ugyanúgy mindkét helyen vannak sznobok, de a Berzsenyiben több van ,sokkal több. Ehhez még jön a sok füves aki oda jár (igen vannak a másik fent említett iskolában is drogosok, de közel sem annyi. Gazdag szülők --> pénz --> nem folytatom )

A SZIG-ről annyit, hogy a nyelvoktatás nulla (ha olyan tanárhoz kerülsz). Itt vagyok már pár éve, ezalatt több ,mint 3 nyelvtanárom volt, nem könnyű ennyi váltással megtanulni egy nyelvet. Viszont ha a szigorúbb ,de a jobb tanárokat kapod akkor tuti az a közép(de talán az emelt)szintű érettségi.

Tanárokkal szerintem nincs gond, van alkoholista, klimaxos ,büdös, lehetne még sorolni. Mintha máshol különb lenne a helyzet.

A Szig és a BDEG között ott dől el legtöbbször a választás ,hogy akar e az illető misére meg hittanra járni

2014. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem kötelező a Berzsenyiben a mise. Egyrészt nincs olyan hogy mise, másrészt az istentisztelet a hét elején csak opcionális. "A Széchenyi nagyobb hírnévnek örvend" Hát nem.

A Berzsenyi mivel egyházi, ezért nem kell félni az állam lépéseitől! Ez elég nagy plusz érv.

2014. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szent Orsolya! Tutira! ;)
2014. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egy nagy FASZSÁG hogy a Széchenyi tele van sznobokkal.(oda járok) Akkor rossz helyen keresgélsz. Amúgy én ajánlom a Széchenyit. ÉN nagyon szeretem. 15/F
2014. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!