Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bekerülhetek a...

Szerintetek bekerülhetek a Székesfehérvári Vasvári Pál gimnáriumba? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Mondták, hogy volt olyan év is, amikor a 100. hely felett álló személyek is bekerültek, telefonon pedig azt mondták az első 60 biztosan bent van, mert sokan kiesnek. 30 fős az osztálylétszám, én 72-73. vagyok. Bekerülök szerintetek? Jól jönne egy kis önbizalom, kérlek válaszoljatok!

2014. ápr. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

valószínű, mert pl aki a telekibe megy, azok is beadták a biztonság kedvéért a jelentkezésüket


de csak hogy ne aggódj, ha esetleg nem kerülnél be, van 4 hely a fellebbezőknek

2014. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bekerülsz

Annyian még biztos kiesnek előled

2014. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat?
2014. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még milyen iskolákat (tagozatokat) jelöltél meg?
2014. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a Vasváribóm mindet, a matekon 49-50, Természeten 38 (de ezek 17 fős fél osztályok) Meg a Tóparti két 30 fős osztálya ott az angolon 85. németen meg 54. vagyok. Egyébként a fellebbezésbe mit kell írni? Mi alapján lehet fellebbezni?
2014. ápr. 5. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
A fellebbezésre én is kiváncsi lennék hogy mikorra kell? Mert nagyon hátul vagyok, rajtam már csak az tudna segíteni de talán még az sem.:( Egyébként ne aggódj, te már tuti bent vagy!;)
2014. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Juuj feltették, a honlapra, és bekerültem az angolos osztályba :)
2014. ápr. 24. 15:06
 8/8 anonim válasza:

Gratulálok! A Vasvári a legjobb hely, ahova kerülhet diák! Élvezd ki minden egyes percét, mert hamar elrepül!

Üdvözlettel egy exvasváris

2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!