Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! (13 évesek) vagy...

Lányok! (13 évesek) vagy anyukák! Ti milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
€n.anyuka vagyok, nekem LG optimus L9- esem van ês nagyon szeretem. A gyerekek még kicsik, nekik ràêr a telefon :)
2014. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Navon Mizu M500 vagy ZTE Blade III okostelefonok, de olcsók, mégis sokat tudnak, jó kamera, ilyesmi. 13 éves lánynak jó, ha elhagyja nem olyan szörnyű, mintha egy 150 000 Ft értékű telefont hagyott volna el. Ezek max 50 000 Ft körül vannak.


Anyukámnak Samsung Galaxy S3 minije van.

2014. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Édesanya vagyok, Iphone5 készülékem van.


Miért, mekkora kereted van telefonvásárlásra?

2014. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20ezer :(
2014. ápr. 9. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj, gyereknek nem is való drága telefon! :) Én 17 éves vagyok, és mivel végérvényesen elromlott az előző, neten vettem 19.000 Ft-ért egy Samsung Galaxy Young telefont. Teljesen új, használatlan volt, aprod.hu-n kerestem egy környékbeli embert. Rengeteg ilyen telefon van új, bontatlan csomagolássak 20.000 Ft alatt, ha szemfüles vagy, 17.000 Ft-ért is meg tudsz csípni egyet, így még marad pénz a tortára is. :)

Én nagyon szeretem ezt a telefont, könnyű használni.

2014. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon érdekelne ki pontozott le és miért?? 1es
2014. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le, de szerintem azért kifogásolta az illető a válaszod, mert nem az volt a kérdés, milyen telefonod van, hanem hogy milyet ajánlanál egy 13 éves kislánynak...
2014. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! 20000-ért neten (pl.aprodon) találhatsz jó állapotú,alig használt telefonokat. Én pl. valamilyen Samsungot ajánlanék,mert azok elég strapabíró készülékek. Vagy ha újat akarsz,a Vodafone-nál van most olcsón az úgynevezett Vodafone Smart Mini. Tud annyit,mint egy 40-50ezres készülék,és fele annyiba (sem) kerül. Bátran ajánlom.Én nemrég vettem magamnak,mert sajnos a telefon nálam fogyóeszköz,és hogy mégse valami drága mobilt "barmoljak" szét megint. De megszerettem. Könnyen kezelhető,okos...legalábbis annyira,amennyire egy 13 éves lánynak (és nekem) kell. :)
2014. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!