Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti inkább windows phonet vagy...

Ti inkább windows phonet vagy androidos telefont vennetek? . _.

Figyelt kérdés
miért?
2014. márc. 24. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Androidosat, mert nem szeretem a zárt rendszereket, és tetszik, hogy Androidot úgy alakítgatom át, ahogy akarom, nincs nagyjából semmilyen megkötés.

Ezen kívül több program is van rá, amik közül nem egy nélkül nem is tudnám normálisan használni a telefonom.

2014. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
#1 +1
2014. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Windows Phone-om van és szerintem maradok is ennél, amíg tudok ilyet vásárolni. Androidnak sok előnye van, ugyan így a Windows Phone-nak is vannak olyan tulajdonságai, amikben erősebb a másiknál. Már rengetegszer leírták itt gyakorin is, hogy mik ezek az előnyök-hátrányok. Olvass vissza és dönts aszerint, hogy számodra melyik tulajdonságok fontosabbak számodra.
2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
inkább android a windows-t nem szeretem telefonra nekem kezelhetetlen de ezt neked kéne kipróbálni valamelyik boltban
2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En androidtol valtottam wp-re

Feláldoztam a launcher widget kombót a stabilitásért

Az első 1-2 hónapban nagyon nem szerettem mert nagyon szegényes volt az appstore

De így 2 év elteltével sztem behozta a wp a lemaradást mert mar minden megszokott droid appom meg van wp-n

És igy már nem is valtanek vissza

2014. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Fürdőszoba csempét otthon is tudok nézni, nem vagyok rá kiváncsi a telefonon.
2014. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Robotról váltottam ablakra, középkategóriásról alsókategóriára, és még így is sokkal gyorsabb. Én biztos hogy maradok a Windows Phone-nál
2014. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5


Nem akarlak lebeszélni WP-ről, jó az is, de stabil telefont Androidosból is találtál volna, csak Samsung-tól kell távol maradni. Meg mondjuk míg WP a legalsóbb kategóriában is jó, addig Androidból nem szabad középkategóriás alá adni.

2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


én is gondoltam már rá hogy adok a robotnak még egy esély sony(z1) vagy htc(one) színekben de még elég sokat olvasok akár itt is hogy még mindig darabosak laggosak...most még a 1520ba feccöltem a pénzt de talán legközelebb vagy másodtelefonnak rtlmost és apptársai miatt de még félek hogy nem jönnénk ki XD

az a baj hogy egy embertársam sem ,sőt semmi nem tud belőlem fizikai erőszakot kiváltani,csak a laggos fagyós telefonok és ebből már nem kevés anyagi károm keletkezett

2014. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!