Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell azt terjeszteni,...

Miért kell azt terjeszteni, hogy viszonyom van egy idősebb férfival? Hogy magyarázzam meg anyának, hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a gimiben 11.-es.

Jóban lettem egy nálam idősebb férfivel, de nincs köztünk semmi, egy barátnőm mutatott be neki.

Néha eljárkálunk ide-oda, elvisz reggelente suliba, olyankor bámulják a kocsiját és páran azt mondják, hogy biztos azért adja nekem néha oda, mert lefekszem vele.

Nem, egyszerűen csak azért, mert nekem nincs kocsim, neki meg nem 1 van.


De már azt is visszahallottam, mikor pár napig kórházban voltam, hogy azért nem járok iskolába, mert abortuszom volt. Olyan képtelen dolgokat terjesztenek, hogy azokon csak nevetni lehet.


Anya meg nemrég hallott ezekről (egyik barátnője a gimiben tanít) és azt hiszi, hogy ezek igazak. Bárhova megyek, hívogat, hogy siessek haza, nem kell sokáig maradnom,stb.

Mintha a többieknek adna igazat úgy, hogy meg sem hallgat.


2014. ápr. 9. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bennem rögtön az vetődött fel, hogy mennyivel idősebb?


Ha 30 körüli, akkor azért érezd te is, hogy fura a helyzet. Az én férjem pl. 30, hát ha így magam elé képzelem... elég viccesen mutatna egy gimissel. :)) És bizony, anyud helyében én is gyanakodnék.

Nem tudom, hogyan járnék el, az én lányom még csak 2 éves, de lehet, hogy úgy, mint anyud.

2014. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én 18 elmúltam, mikor összejöttem egy 32 éves pasival, (aki mellesleg most már a gyerekem apukája :)), gyakran vitt ő is suliba engem, de biztos vagyok benne, hogy nem tette volna, ha nem akart volna tőlem semmit. Gondolom nem a szeretet szolgálattól van. :)

Elhiszem, hogy nincs közöttetek semmi (most), de ez tényleg gyanús tud lenni más szemében.

Szerintem be kellene mutatni anyukádnak ezt a férfit, talán akkor jobban fog benne bízni.

2014. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, még van olyan naív 17 éves lány manapság, aki elhiszi, hogy ez a faszi barátkozni akar? Jajj...
2014. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Anyud teljesen normálisan reagál, össze van zavarodva, félt Téged, arról nem is beszélve, hogy nyilván sejti, hogy ez a nálad idősebb pasi nem önzetlenül közeledik feléd. Bájosnak találom a naivitást, de túlzottan naiv vagy, ha azt hiszed, hogy nincs semmilyen hátsó szánxéka ennek a férfinek. Egyébként nekem egy kicsit ciki lenne az iskolatársaim előtt a helyedben, ui. okot adsz nekik a pletyizésre, pusmogásra. Jól értem, a férfi odaadja neked a kocsiját, hogy azzal járj suliba? Vagy elvisz Téged? De mindegy is. Menj BKV-val! Miért kellene 17 évesen furikáztatnod magad? Szerintem gondolj át egy pár dolgot, mielőtt nagyon felháborodnál a környezeted reakcióin!
2014. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem anyukád csak félt hiszen tapasztaltabb felnőtt nőként tudja nagyon jól, hogy férfi ilyet hátsó szándék nélkül nem tesz. Ülj le vele beszélgetni és meglátod! Most nincs köztetek semmi de ne hidd, hogy nem is akar semmit tőled! A pletykálást illetően az emberek főleg a fiatalok ok nélkül is tudnak nagyon ,rosszindulatúak lenni hát ha még okot is ad rá az ember. Te mit gondolnál ha mástól látnád ugyanezt? Amúgy sok szörnyű dolgot hallani manapság és ennyi idősen még nagyon naiv és jóhiszemű tud lenni az ember gyereke. Vigyázz magadra!
2014. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hulye aki odaadja a kocsijat egy 17 eves lanynak? :)
2014. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!