Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotoknak nála idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

A barátom idősebb nálam és én szeretném, ha a szüleim is megismernék.

Viszont tartok attól, hogy esetleg nem lennének túl boldogok a kapcsolatunk miatt.

De azt sem szeretném, hogy bárkitől azt hallják vissza, hogy a lányuk egy gazdag pasi szeretője (többen csak ennek gondolnak).

Ez az első kapcsolatom és mindig azt hittem, hogy anyával majd megbeszélem ezeket a dolgokat, de eddig nem nagyon jött össze...


2014. febr. 5. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy te és a pasi? Nagyon nem mindegy.
2014. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Te hány éves vagy,ő hány éves?
2014. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ hogy mit szólnék, hogy hány éves a lányom, és hány éves a pasija?
2014. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

Ő 32 éves, én 17 vagyok.

2014. febr. 5. 17:37
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
ez esetben nem örülnék. Nem a pasi idős, hanem te vagy még túl fiatal hozzá. Lehetne a pasinak több esze.
2014. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez esetben én is úgy gondolom te egy gazdag férfi szeretője vagy,15 év az rengeteg,és nem is egészséges.
2014. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Hat azer ez mar sok kepzeld csak hogy o mar egy erett ferfinek szamit, te meg most kell eld az eletet! Szerintem neki mar sajat csaladra es gyerekekre lenne szuksege amit te minimum 19-20 evesen adhatsz meg neki azelott remelem nem akarsz! habar nem hiszem hogy ez eddig mukodne kettotok kozt! Mindketten maskepp latjatok a vilagot hiaba hogy elszeditett!
2014. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán örülnék. Bár az én lányom még csak 5 éves, így még nem érint, de a pasi annyi mint én. Már bocs de nekem a 17 éves fiatalok még eléggé gyereknek tűnnek. Így a barátodat nem értem hogy gondolja. Ebben a korban általában már elkezdi a férfiakat is a családalapítás foglalkoztatni, amit gondolom te még nem forgatsz a fejedben.
2014. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akar még egy ideit gyerekeket, ez biztos.

Lehet, hogy 32 éves, de néha úgy tud viselkedni, mint egy gyerek és sokszor érettebbnek gondolom magamat nála.

2014. febr. 5. 17:58
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
tudod a felnőttek is részben gyerekek és az a jó,ettől te biztosan nem vagy érettebb nála.
2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!