Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek jogosan...

Kamaszok, szerintetek jogosan tiltottam le facebookról az iskolatársamat?

Figyelt kérdés

Néhány napja írogattam ott vele, és az egész nagyon erőltetettnek tűnt. Én írogattam neki kedvesen, barátkozósan, ő meg rövid, tömör és elég érzelemmentes válaszokat adott többnyire. Fényképezés a hobbim, és jópár fényképet is mutattam neki.

De amikor szóbahoztam, hogy szeretnék vele élőben, az iskolában is beszélni, ennyit mondott csak hogy "felőlem majd beszélhetünk" meg ilyeneket. De amikor mondtam konkrét időpontot mindig talált ki valami kifogást. Pl. az egyik ma reggel első óra előtt, 7:15kor már bentvan, de ő nem ér rá 5-10 percet beszélni velem, mert neki tanulnia kell 1. órára. Mintha az osztálytársaival nem beszélgetne hanem csak tanulna, de ez persze nem így van.

Szerintetek jogosan lett elegem ebből a "kapcsolatból" és tiltottam le?


2014. ápr. 11. 05:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

hát nem ismerem az osztálytársad szóval lehet, hogy csak rossz napja volt és nem volt kedve beszélgetni veled, az is lehet, hogy ilyen a természete. Nekem is van egy ilyen osztálytársam, aki nagyon bunkó tud néha lenni, de ha leckét akar kérni, akkor küldi a mosolygós smájlikat, meg rögtön van kedve beszélgetni :D Van ez így... Ha te úgy látod, hogy reménytelen helyzet, akkor hagyd, nem érdemes erőltetni.

14/lány

2014. ápr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%
nemtom.én senkit nem tiltok le. de tetudod.nem ismerem, de én tuti inkább neirnék neki/nemválaszolnék neki
2014. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a letiltás arra szolgál hogy véget vess vagy elejét vedd a zaklatásnak de ebben a helyzetben nekem úgy tűnik hogy te voltál a nemkívánatos fél és a letiltás indokolatlan volt hiszen valószínűleg ha te nem írsz rá többet erre az iskolatársadra ő sem ír neked üzenetet.
2014. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszolóval teljes mértékben egyetértek, szerintem nem volt jogos, de igazából le se fogja szarni.
2014. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kini :)) ***** válasza:
100%
Letiltani leginkább akkor szokás valakit, ha zaklat :)
2014. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Te irogattál rá folyamatosan, őt nem érdekelte, majd letiltottad, nehogy rá tudj írni? :DDDDDD Biztos NAGYON megrázta (már ha egyáltalán észreveszi) lol
2014. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nekem is van egy nagyon bunko osztaly tarsam. Amikor rairok kedvesen h sziia akkor ezt irja mi van mit akarsz? Aztan o nagyon rossz tanulo sokat log stb. valamelyik nap reggel odajo hozzam h Renike (senki nem hiv igy) tudod h milyen jobaratomnak tartalak ugye? Szoval nem ertettem a matek lecket es elkerhetnem tolled? chh egybol letiltottam facebookrol is meg mindenrol. Nekem nem kell ilyen erdek barat kocci szepen
2014. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!