Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a facebookró...

Mi a véleményetek a facebookról? Fent vagytok? Nem vagytok függők? (:

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok,de kezdem azt érezni kicsit sokat vagyok fent rajta :D
2011. jan. 8. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Fent vagyok, és elég sokat lógok rajta,de nem úgy , hogy ülök és akkor facebookozom órákig, hanem mellette zenét hallgatok, más oldalakat olvasgatok , stb. Nem érzem magam függőnek, bár naponta több órát vagyok fent. Én nagyon szeretem , mert sok barátommal ott tartom a kapcsolatot. 15F
2011. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

én is sokat vagyok fönn de csak mert jobb mint az msn

13L

2011. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

A facebook-nak mi köze az msn-hez? :)

Én sokat használom, hasznos hogy információkat lehet szerezni zenékről, programokról, és meg is lehet tárgyalni. Pedig nem vagyok már fiatal.

2011. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőlapom,függő vagyok..:S Hazajövök tanulok 3 órát és egyből Facebook!Nem bírom ki nélküle..
2011. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Fent vagyok,de nem vagyok függő.Napjában kb.2szer megnézem irt e valaki,jelölt e valaki,kivel mi a helyzet.Nagy ritkán chetelek az éppen elérhetőkkel.
2011. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

fent vagyok de nem függő

14/f

2011. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs :D Direkt nem csináltam még pedig sokan mondták h csinálj már :D de én már csak azért se csinálok!!!!! ( Még egy jó darabig) :D


17_F

2011. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fent vagyok, de nem nevezném magam függőnek.

Mikor bekapcsolom a gépet, felmegyek, megnézem az újdonságokat, ha érdekel valami azt is megnézem, ha valami jó barátomnak vannak új képei kommentálom. Régebben játszottam is rajta és alkalmazásokat is használtam, de már meguntam.

15/L

2011. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha van új értesítésem azokat megnézem,játszani nem játszom,átnézem még a közelgő eseményeket(szülnap,névnap)továbbá ha van valami koncert itt helyben akkor azt megnézem hogy milyen lehet.Van hogy 1 órát is fent tudok lenni ha képeket nézek vagy stb.Nem érzem magam függőnek.

16/F

2011. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fent, ergó nem vagyok függő.

16/l

2011. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!