Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire ismeritek...

Kamaszok, mennyire ismeritek a külföldi (szerb, boszniai, román, stb) zenéket? Hallgatjátok?

Figyelt kérdés
Pl Severina, Ceca, Željko Joksimović, Dubioza Kolektiv, Bjelo Dugme...

2014. ápr. 11. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én romániai vagyok, tehát nagyon jól ismerem a román zenét. Magyar vagyok, tehát természetes módon ismerem a magyar zenét. Az angol számok meg mindenhol ott vannak, tehát azokat is. Ezeket hallgatom is. Más nemzetiségű zenéket nem nagyon ismerek vagy hallgatok.

15/L

2014. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is romániai vagyok, tehát értelemszerűen ismerem a román zenét. Az Eurovíziós számokat nagyon szeretem általában, főleg az idegennyelvűeket, szóval valamennyire konyítok pár ország zenéihez.:) 16/L
2014. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A külföldi zenék közül csak az angolt ismerem és egy kicsit a japánt. Elvétve szoktam más számokat is hallgatni, de csak 1-2 előadót ismerek más országokból. 18/F
2014. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Van Gogh, ami szerb, azt hiszem, másikat nem ismerek.
2014. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel hallgatok különböző külföldi számokat, megnéztem most a telefonomban: dán, norvég, finn, orosz (abból elég sok), német, olasz, természetesen rengeteg angol, román, bolgár stb. De nem mondanám hogy ismerem őket, tudom a jelentésüket de azt hogy ki énekli azt a legtöbbnél nem tudom.
2014. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Én pedig vajdasági vagyok, tehát a szerb zenéket ismerem. Konkrétan hányok tőlük, nagyon alacsony szinten vannak. Bár őszintén szerintem a magyar zenék sem sokkal jobbak. Na jó, azért van pár amit szeretek, szerbből és magyarból is.

Pl Moje leto, Partimanijak, Brad Pitt - régebbiek közül pedig Aspirin, Zidovi, Djurdjevdan :DDD


De szinte csakis angol zenét hallgatok. :)

2014. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A Bijelo Dugme-t ismerem :D Amúgy általában angol nyelvű zenéket hallgatok, de néha svéd számokat is, meg spanyolt, franciát, csak ezekből nehéz olyat találni, ami tetszik. Amikor találok is, az általában tök véletlen :D Más nyelveken nem nagyon hallgatok zenét.
2014. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Holland, Francia, Német, és Finn zenét szoktam hallgatni az angol és a magyar mellett. Régebben hallgattam lengyel zenét is. (Zakopower)
2014. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Kini :)) ***** válasza:
100%

Severinát, Cecát, Zeljko Joksimovict ismerem, a többit meg nem. :D Amúgy román énekest sokat ismerek. :) Kedvenceim Loredana, Bucovina, Florin Salam,

Szerb zenéket is ismerek persze. Dragana Mirkovic, Luna, Dunja Ilic, Ok Band, meg amiket írtál :D

Boszniai zenék...Hm...Dino Merlin? :D Most több nem ugrik be, de neki van egynéhány jó száma :))


15/L

2014. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kini :)) ***** válasza:
100%

Ja, előző...:D Zakopower azt én is nagyon hallgattam egy darabig :D Amúgy meg bolgár zenét is rengeteget hallgatok, Pl Andrea(Sahara), Sofi Marinova, Ustata, Preslava, Azis, Mag vannak macedón énekesek is, akiket szeretek. Pl: Vlatko Lozanoski. Ő nagy kedvencem :) Meg Tose Proeski, bár ő szegény már nem él. :))


15/L

2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!