Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb szituációja?

Figyelt kérdés
Kérlek kort és nemet is írjatok!

2014. ápr. 20. 22:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Lehet, hogy vannak ilyen idióták. De ami azt illeti én személy szerint nem is szoktam pontozgatni.
2014. ápr. 21. 21:40
 22/31 anonim ***** válasza:
98%

Hát szerencsére velem nem történt sok, vagy ha igen akkor mindig poénosra vettem fel és elfelejtettem :D

De amire emlékszek az kb fél éve volt,hogy nagyon tetszett egy nálam évvel idősebb srác aki azt se tudta,hogy létezek. Tudni kell rólam,hogy ha elkap az 5 perc kegyetlenül tudok röhögni/sápítozni/röfögni/vinnyogni... A barátnőm dettó. És jöttem a lépcsőn és megláttam, felbuktam és le is estem a lépcsőre egyenesen előtte puffantam mire leültem elkezdtem röhögni szépen halkan aztán megállt pár fiú,hogy jól vagyok de nem jött ki hang a torkomon a röhögéstől, mire leszaladt a barátnőm és együttérzően elkezdett visítva röhögni--> mind a ketten leültünk a lépcsőre és sírva röhögtünk...

Lehet már rég elfelejtett de én sajnos emlékszem rá ahogy rámnézett :D

2014. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen odaírtam egy kérdéshez, (amiről azt hittem hogy az enyém) hogy köszönöm a válaszokat. Szégyenembe rögtön beállítottam, hogy ne jelezze ki a nevem. 15/f
2014. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehrt, hogy másnak nem lesz olyan ciki így, de nekem azóta ég a fejem, ha elmegyek a bolt előtt, hogy milyen hülyegyerek voltam...

Kb. 1 éve volt, hogy egyik barátnőmmel sétáltunk az Árkádban, és azzal szórakoztattuk magunkat, hogy bementünk különféle drogériákba, és ingyen kisminkeltük magunkat aznapra (persze nem kell full sminkre gondolni). Bementünk a Douglas-ba is, körülnéztünk, és valahogy odajutottunk a Chanel termékekhez. Barátnőm a mellette lévő másik márkát figyelte, én meg a Chanel szemhéjpúdereit. Ilyen tök undorító állaga volt az egyiknek, tényleg nem tudom elképzelni, hogy van valakinek gusztusa azt felkenni a szemhéjára mindezt 26 ezer forintért... Szóvá is tettem, méghozzá a kelleténél kicsit hangosabban, hogy barátnő meghalja. De sajnos nem csak ő hallotta, hanem a hátam mögött álló, szúrós szemmel bámuló eladólány is. De utólag inkább az a ciki, hogy akkor még nem tudtam, hogy kell kiejteni a nevét, ezért "Csennöl"-nek vagy minek mondtam. Azóta megtanultam kiejteni... De amint hátrafordultam, mondtam barátnőmnek, hogy "Öhmm... szerintem mennünk kéne." De ő meg nem vette a lapot, és mondta, hogy még ki szeretne próbálni a rúzst, így magával rángatott tovább az üzletbe....

15/L

2014. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor anyámék elmentek 3 napra pihenni valahova Pécs mellé. Mivel egyedül voltam itthon, áthívtam pár ismerősöm és elkezdtünk iszogatni. A végén hárman maradtunk, két csaj és én. Mindkét csaj biszex, amit próbálnak titkolni, de én tudtam. Szóval szépen lassan fűzögettem őket stb.. a vége az lett, hogy csaptunk egy édes hármast. Nálam aludtak mindketten és délelőtt, mielőtt hazamentek volna, volt még egy utolsó felvonás.


A probléma az volt, hogy anyámék 1 nappal korábban jöttek haza, mert az a panzió/hotel ahol voltak, egy ellenőrzésen megbukott és azonnali hatállyal bezárták (csókoltatom az ellenőröket). Mivel volt még 2 teljes nap a hétvégéből, így hozták a nagyszüleim is hozzánk.


A telefonom lemerült és mivel eléggé lekötötték a figyelmem, nem nagyon érdekelt, hogy nem tudnak hívni :D


Fél 11-kor betoppant anyám, az élettársa és a nagyszülei. Úgy van megcsinálva a házunk, hogy a bejárati ajtó a nappalival szemben van és igazából nincs is térelválasztó a kettő között, tehát mindent látni belőle.


A két csaj a kanapén akciózott, én pedig álló cerkával és nyitott szájjal ámuldoztam közöttük :D

Természetesen észrevett mindenki és megfagytak. Na meg mi is :D


Annyira megijedt az egyik csaj, hogy a dohányzóasztalon lévő vörösbort leverte és anyám frissen vásárolt vajszínű szőnyegét eláztatta vele. Én pedig rémült arccal kizavartam mindenkit a házból, persze ruha nélkül :DD


Drága jó anyámék elmentek a közeli vendéglőbe és írt egy sms-t, hogy van fél órám eltüntetni a két csajt, összetakarítani, összepakolni mindent, na meg persze felöltöznöm...:D

Szerencsére mindenki jóllakott a vendéglőbe, így a családi társalgós, főzőcskézős, kártyázós délutáni ebédelés elmaradt.

Én pedig gyorsan összetakarítottam, beültünk a kocsiba és nagy sebességgel elhagytuk a falut a két csajjal :DD


Este mentem haza, mondván, hogy akkor már mindenki alszik. Hát nem így történt sajnos. Mamámék kitalálták, hogy most inkább hazamennének és anyámék akkor értek vissza, amikor én haza. Beléptem a házba, anyámék épp a szőnyeget vizsgálták, hogy vajon lehet-e vele mit kezdeni, majd rám néztek és jól kiröhögtek mindketten :DDD Na meg persze közölték velem, hogy vehetek másik szőnyeget nekik :D


Aminek a legjobban örülök, hogy nem húgom jött haza (13 éves), mert az a látvány elég mélyen érintette volna szerintem :D


Egyébként azóta nem szívesen hagynak itthon egyedül...


21/F

2014. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt a végéről, hogy anyám munkatársa a két csaj közül az egyiknek az anyja. Mivel ismerik egymást, így aztán főleg megvolt a teljes beégés. Petra azóta nem mert hozzánk eljönni még akkor sem, amikor anyámék összejövetelt rendeztek a munkatársaiknak és családjaiknak :D
2014. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

# 25



Egy kérdésem lenne, ez nagyjából melyik évben történt?:) Egyébként szerintem egyik legjobb sztori:D

2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Melyik évben? Azzal kezdtem, hogy a múltkor...

Egyébként pontosan nem tudom, de ha jól emlékszem valamikor márciusban, amikor már viszonylag jó idő volt :)

2014. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%

Órán éppen arról beszélgettünk hogy a városiak furán beszélnek,ha mindent ö-vel akarnak mondani. Én (véletlen) közbeszóltam,hogy akkor a Pécset hogy mondanák? Hát..nem tudom mi kényszerített arra hogy kimondjam,mert nem akartam.

12/L

2014. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve 23 évesen a nyílt utcán a farmeromban összepisiltem magam. Egyszerűen nem bírtam tovább, nem volt módom elmenni sehol wc-re. Ráadásul nem két lépésre a lakástól voltam, úgyhogy bokáig csurom pisisen kellett hazajutnom.

Na, azt hiszem annál cikibb még nem volt. :)

2017. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!