Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Eddig mi volt a legviccesebb/l...

Eddig mi volt a legviccesebb/legcikibb dolog ami történt veled a suliban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittük, nem tud a német csere-tanár magyarul és én hangosan megjegyeztem, hogy nagyobb a melle, mint nekem, pedig férfi:S És persze tudott magyarul.

13L

2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Hát ez ciki :P

Nálunk az egyik gyerek(fiú) ráhúzta az ujjára a gyűrűmet, de lejönni sehogy sem akart neki pedig próbálkoztunk szappannal, kézkrémmel, szőlőzsírral meg mindennel és le kellet menni a technika tanárhoz, hogy levágja a kezéről. :D A technika tanár meg alig tudta leszedni a röhögéstől, hogy lovas, szivecskés gyűrűt hordott egész nap az ujján.

2011. jan. 29. 13:11
 3/39 anonim ***** válasza:
96%

Nem semmi sztorik


A tanár idegességében a naplóval rácsapott az asztalra (nem rám volt ideges) és én úgy megijedtem, hogy felugrottam a helyemről. Ez még nem elég a padom, ami tele volt mindenféle könyvvel felborítottam.

2011. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nekünk az ofő szokta kiborítani a padokat ha rendetlenség van benne és múltkor az egyik fiúnak rohadt banánhéj meg 2 napos szendvics volt a padjába :P Nem volt valami szép látvány.
2011. jan. 29. 13:27
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

3.-os koromban bepisiltem a wc előtt:$ szerencsére senki sem tud róla:D

13/L

2011. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nekem az volt egy kicsit ciki mikor kirándulni voltunk és metróznunk is kellett, csakhogy a metrón nem volt ülőhely, meg ott ahol kapaszkodni lehetett és megkérdeztem az ilyen nagydarab, szikla osztálytársamat hogy belé kapaszkodhatok-e és mondta hogy igen aztán egy öreg néni fél perc múlva megszólal, hogy milyen aranyosak ezek a fiatal párok és így ránk néz és tényleg "csak" a fél metró hallotta, mi meg csak egy icipicit voltunk vörösek. :D
2011. jan. 29. 14:20
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Becsípődött a zipzár a kabátomon,és nem tudtam lehúzni. Tudniillik,tél volt,és egy vastag,bélelt kabát volt rajtam. Mivel nem akartam egész nap ebben ülni,ezért megkértem a tanárnőt,hogy legyen szíves segíteni levenni. Természetesen bárhogy ráncigálta,nem jött le... Mentem a tanáriba,ahol 3 tanár próbált megszabadítani a kabáttól. Az igazgatóhelyettes-férfi-mondta,hogyha benyúl a kabátba alulról,akkor talán felfelé le tudom húzni,csak nehogy azt higyjem,hogy ő rosszat akar... Nagyon vicces volt a bácsi,természetesen nem gondoltam semmi rosszra. :)

Bejött amit mondott:le lehetett-nagy nehezen-húzni a kabátot,át a fejemen.

A szünetben fogóval tépték ki a beszorult ruhadarabot a zipzárból...

2011. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyik osztálytársam talált egy ilyen óriási IKEA-s szatyrot és kitalálta, hogy ő most ejtőernyőzni fog. Összetolta a padokat az osztályban, felugrott rá, nekifutott és végén a padoknak meglendítette a szatyrot(addig a lábánál volt)a szatyor meg beleakadt a lámpába és leszakította az egészet :DD De csak egy figyelmeztetőt kapott, meg ki kellett fizetni a javítást.
2011. jan. 29. 14:46
 9/39 anonim ***** válasza:
59%

hát ami velünk történt(az osztállyal)azt leírni sok lenne:PPPPPPPPjópár tanárt kikészítettünk 8 év alatt

egyszer a technika tanár (ffi)csendet akart -> rácsapott a tanáriasztalra a naplóval->összeszakadt a tanári asztal

:DDDDDDDDDD

14/L 8.osztály

2011. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
bennragadtunk az öltözőben a kajaszünetben XD (15 percig sikítottunk és röhögtünk és az egész suli tudta XD)
2011. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!