Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ne lehetnénk barátok?

Miért ne lehetnénk barátok?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja, hogy-hogyan lehetek ennek a srácnak w barátja, az ő barátjai meg hogy hogyan barátkozhat velem. Nagyon utálom ezeket a hozzászólásokat, mivel ezt azért mondják, mivel ő menő, jó sportoló, és focizik is.

Én az "ellentéte" vagyok.Nem vagyok menő, jó tanuló vagyok, eszméletlenül utálom a mozgás minden formáját, ezért az is lehetetlennek tartják, hogy szóba elegyedtünk egymással.


Igazából úgymond kényszer szerűen találkoztunk. Én tagozatos vagyok angolból, így egy könyvel előrébb vagyunk azoknák akik nem azok. Pótvizsgáznia kellett, és mivel az anyukám jóban van az övéjével, megkértek, hogy korrepetáljam, és nem mondhattam nemet, gyenge akaratú ember vagyok, de átment, és 7.-es lett a végén. (Èn akkor 6.-s könyvből tanultam, ötödikesből MÉG akkor is.) Szóval volt időnk megismerni egymást.


Most nyolcadikosok vagyunk, és nagyon jóban vagyok vele, de a többieknek valamiért nem tetszik, hogy én szóba áll velem. De annyira nem tetszik nekik, hogy az iskola újságban - a ballagóknak leírják legfőbb jellemzőiket - azt írták, "aki mindig szintjéhez képest sokat nyer... bla bla bla".


Nem akarom, hogy a középsuliba is így legyen, vagy hogy ő ne legyen "menő" az én társaságom végett, mivel ugyan azt jelöltül meg 1.-nek. Nem akarom, hogy a kárára menjen. Hogyan legyen mindkettőnknek jó?


15f, 15f



2014. ápr. 27. 14:00
 1/2 anonim válasza:
100%

Úgy, hogy nem törődtök mások véleményével, és nem törődtök azokkal, akik "irigykedésből" negatívan reagálnak a barátságotokra...


Mert ahogy leírtad, hogy a fiú menő, biztosan csak irigykednek rád, hogy veled milyen jóban van..


Hidd el, csak irigykednek.. Ilyenekkel nem kell foglalkozni, tartsák meg maguknak a véleményüket, az irigyek :D :)

2014. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem szabad foglalkozni velük, és neaggódj középiskolában teljesen megváltozik a helyzet :) Ott már a hasonló beszólások nem igazán nyerőek (amúgy meg az ilyennel nem szabad foglalkozni, csak irigyek) :)
2014. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!