Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan nyerjem el a bizalmát,...

Hogyan nyerjem el a bizalmát, hogyan lehetnénk "barátok"?

Figyelt kérdés

Van a lovardában egy paci, aki igencsak harapós és rúgós. Egyébként nagyon szeretem őt, bár még sosem ülhettem rajta, mert őt inkább az erősebb kezű lovasok lovagolják, mégis, valahogy annyira tetszik és annyira értelmes...

Mit tegyek, hogy valahogy elfogadjon engem, ha belépek a karámba? Nem támad ránk, de nem is nagyon szereti az ember közelséget...

Bocsi ha hülyén fogalmaztam, azért remélem érthető voltam. :)


2013. ápr. 10. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmm hát nehéz lesz ha harap meg rúg, de ha kitartó vagy szerintem elnyerheted a bizalmát:) Én először finom falatokkal kedveskednék neki a helyedbe,megvárnám míg megeszi, közbe beszélnék hozzá stb.. aztán utána jöhetnek a kis simogatások, és végül csak megszeret:) Mondjuk azzal hogy mindig enni viszel neki lehet hogy követelőzővé válik, úgyhogy ne mindig adj neki azt se, csak menj oda hozzá és "beszélgess" vele.. (Az én pacim például már húzza a zsebemet ha nem kap valami kis finom falatot..:D)

Sok türelem és akaraterő kell hozzá,de ha elszánt agy menni fog!! Sok sikert hozzá!! ;)

2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!