Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen napotok van...

Kamaszok, milyen napotok van ma, mit csináltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Sulimban ma volt ballagás, meg díszítés azon voltam. Ebédeltem meg fagyit ettem, most pihenek:) Később majd kimegyünk biciklikkel, görkorikkal, rollerrel a barátaimmal erre-arra, fél 7-kor a barátommal moziba, majd házibuliba :) 15/L
2014. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tanulás vizsgákra. jeee


16/F

2014. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Napoztam egy nagyon kicsit, füvet nyírtam, jelenleg grillezünk, közben nem is tudom, hogy hányadjára nézem a Ponyvaregényt(:D), később pedig elmegyek a haverjaimmal kosarazni.


17/F

2014. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajnal 4-5 körül hazaértem,gyorsan letusoltam,lefeküdtem aludni. Felkeltem egyszer 7 órakor elszaladtam a boltba venni egy-két dolgot ami kifogyott itthon,kiengedtem a kutyát aztán visszafeküdtem aludni.

11 körül felkeltem,lefürödtem,elvittem a kutyát sétálni beültünk a barátokkal egy kávézóféleségbe,megkávéztunk megbeszéltük a tegnap estét. Hazamentem,elmentem angolra aztán mentem apával meg a haverjaival bográcsozni. Most megint itthon vagyok,fekszek a nyugágyba és gépezek.

Lassan bemegyek,gyors összepakolom szépen a szobámat,kiteregetek, elszaladok a kutyával sétálni aztán elkezdek készülődni az estére. Neked kérdező,hogy telt a napod?

Ja meg még egyik barátnőmmel megyünk mindjárt kamillát szedni valami mezőre:D (felhívnám a figyelmet,hogy ha tudtok szedni kamillát akkor szedjetek aztán szárítsátok ki,igyátok ,mert finom is és egészséges is,ha meg pattanásos az arcotok akkor mossatok esténként azzal arcot,vagy gőzöljetek vele:D)

17l

2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tízkor felkeltem, kettőkor elmentem a barátnőimmel majálisra, megnéztem az osztálytársaim hip hop fellépését, mentem break dancere (utána fél óráig rosszul voltam..xd)Hát voltam erre arra.
2014. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem, felöltöztem majd elmentünk vendégségbe, egy órája jöttünk haza.

Most leültem tv elé.


16l

2014. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél aludtam , 9 körül keltünk. De még beszélgettünk. Felkeltünk reggelizni utána visszafeküdtünk és beszélgettünk. Hazajöttem , ettem és bekapcsoltam a gépet :DD


14/L

2014. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!