Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mire gondolnátok...

Szülők, ti mire gondolnátok ha ezt meglátnátok? (lent) 14/L

Figyelt kérdés
Szóval..van egy (reménytelen) szerelmem. Minden lefekvés előtt meg szoktam puszilni a képét a telefonomon.. Van, hogy napközben is. Anyukám szemtanúja volt egy ilyen akciómnak, és úgy érzem, azóta furábban viselkedik velem. Ti mire gondolnátok, ha ugyanez megtörténne veletek, szülők?:/:)
2014. máj. 4. 16:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Semmit, megmosolyognám. De azért finoman szóba hoznám valamikor, hogy ki az a srác és nem volna esetleg kedved bemutatni?
2014. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te érzed azt,hogy anyukád furábban viselkedik veled :)Lehet neked kicsit kínos volt a jelenet,de hidd el anyukád is volt szerelmes és ő is művelt "fura" dolgokat (mindannyian)

Meséld el neki,hogy mit történik veled,mit érezel :)

Lehet,hogy még anyukád is fog olyat mondani amit Ő is csinált kamasz korában és a végén egy jót nevettek az egészen :)

2014. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyasvalakibe vagyok szerelmes, akibe nem lenne szabad..:) Viszont volt már fiúm, akkor egyáltalán nem volt gondja. Remélem nem látta, ki volt a képen.:/
2014. máj. 4. 16:33
 4/11 anonim válasza:
100%
Miért nem szabad az illetőbe szerelmes lenned?
2014. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kissé bonyolult..:)

De tuti kiakadna anyukám.

2014. máj. 4. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ird le vagy ird meg legalább nekem privátba
2014. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gondol semmi furára, ezt sok ember csinálja, főleg 14 évesen :) ( én is pusziltam már meg a szerelmem képét a telefonomon ) ne parázz ezen! :D

amúgy engem tényleg érdekel, hogy kibe vagy szerelmes akibe nem szabadna! mert én is ilyen helyzetben vagyok, ha akarod nyugodtan írj privit!

2014. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolnám, hogy elég fura dolog csókolgatni azt a telefont, amit mindenféle koszos kézzel tapogattál előtte (pl. buszon stb.)
2014. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő,de mivel én is csináltam ilyen és ehhez hasonló marhaságot,ezért csak mosolyognék rajta :D
2014. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan, az én szobàm meg tele van a szerelmem képeivel, a pulcsiját ölelgetve alszom el, van amikor a kiskori képének mondom, hogy jajj de cuki voltál te kis homo meg ilyenek :D Nincs ezzek baj.
2014. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!