Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnatok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok az olyan csajrol, aki ilyen ruhakat hord? Hangsulyozom NEM az erdekel, hogy tetszenek-e a ruhak, vagy sem, hanem az, hogyha meglatnatok egy csajt, aki nyaron ilyen cuccokban jar, mit gondolnatok?

2014. jan. 31. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Simán azt gondolnám, hogy hivatásos, és épp melózni indul.
2014. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat! :) Mai világban már bármilyen ruhát hordhat az ember. Nyáron meg vannak olyanok, akik ennél sokkal lazábban öltöznek.
2014. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem épp azt gondolnám, hogy szabadidejében a Bibliát forgatja...
2014. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolnàm h apàca, de nem is olyan kirivó , nekem bejonne a csaj egy ilyen ruhàban
2014. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek alkalmi ruhák.Utcára kicsit hülyén néz ki.
2014. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem utcara gondoltam, mondjuk bulira vagy csak esti talalkara egy pasival :D
2014. jan. 31. 09:25
 7/12 anonim ***** válasza:
meg hát
2014. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tudni kell öltözködni és az, ha valaki túlöltözött, éppen annyira probléma, mintha alul öltözne. Ha ilyen, kifejezetten alkalmi (a strasszberakás miatt én annak tekintem őket) ruhákat hord a hétköznapokon, az gáz. Nincs helyén az értékrendje, ki akar tűnni, vagy nem tudom, a lényeg, hogy problémája van.
2014. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hogy vajon megugorhatnám-e?
2014. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Plázacicc.

Bár a piros ruhát azért elfogadnám :D

2014. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!