Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek van egy felsőfokú...

Akinek van egy felsőfokú angol nyelvvizsgája annak mennyire lesz egyszerű az angol középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon :)
2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha van nyelvvizsgad, akkor nem mentesulsz az angol erettsegi alol??
2014. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

mar nem... egy jo ideje, 2006-ban erettsegiztem, akkor sem valtotta ki!


en azt mondom konnyu lesz, nekem kozepfokkal is konnyunek bizonyult!

2014. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Huha, akkor elegge le vagyok ebben maradva. Igaz, en eleg regen erettsegiztem, de akkor meg kivaltotta a nyelvvizsga az erettsegit.

Egyebkent felsofoku nyelvvizsgaval nem lesz nehez a kozepszintu erettsegi, az biztos :)

2014. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly így mentem, szerintem viszonylag könnyű volt, és nagyjából jól sikerült.:)
2014. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon, ezt majdnem tökéletesre sikerült középfokú nyelvvizsgával és rengeteg megcsinált érettségi feladattal mondom. Szerintem a kulcsfeladatok begyakorlása a titok. Ha Telcre mész, a Telces feladatokat csinálod, ECL-re azt, érettségire meg az érettségi feladattípusait kell gyakorolni. De egy felsőfokkal (bár nem mindegy, mikor csináltad meg milyen lett) mennie kell.
2014. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy felsőfokú 5ös angol érettségi egyenlő egy közép nyelvvizsgával. Szóvan nagyon :D
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi felsőfokú érettségi feladatlapokkal készültünk a középfokú nyelvvizsgára.

Aki felsőfokú nyelvvizsgára alkalmas, az szinte kimaxolta a felsőfokú érettségit.

2014. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, keveritek a szezont a fazonnal. Van középszintű és emelt szintű, középfokú és felsőfokú. Ha érettségiről beszélünk akkor vagy közép vagy emelt szintűt írtok, nyelvvizsgánál pedig közép vagy felsőfokút.

A felsőfokú nyelvvizsgával szerintem minimum 90 % feletti eredményre számíts. Nekem 87 % lett a középfokú nyelvvizsgám, a középszintű érettségim meg 92 :)

2014. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!