Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A felsőfokú nyelvvizsga és az...

A felsőfokú nyelvvizsga és az emelt szintű angol érettségi hasonló nehézségű?

Figyelt kérdés
Felsőfokú próbanyelvvizsgám 71%-os lett, jövőre szeretnék összehozni egy emelt szintű angol érettségit.

2014. ápr. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor össze fogsz hozni egy emeltet, a felsőfok nehezebb. (C1, B2)
2014. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az emelt angol sokkal nehezebb volt (ezt csináltam először, 68%) a C1-em meg 92% lett utána. Ugyanannyi, 0 tanulással.
2014. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló: melyik vizsgatípusnál? Ennek nem lenne szabad így lenni, ez azt jelenti, hogy valamelyik vizsga rosszul volt kalibrálva.
2014. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 70%-os lett a felsőfokú, és megmondom őszintén, szerintem nem volt könnyű az idei emelt, a listening miatt. (az 1. feladatra gondolok) A vicc az, hogy a felsőfokúnál (euro) 92%-os lett a hallgatás része, itt meg alig tudtam valamit:D

Persze fordítás nincs, ami nagy előny. (legalábbis számomra)

Szerintem az a "baj", hogy míg a nyelvvizsgánál nem számít a százalék, az érettséginél meg nagyon nem mindegy, hogy 60%-kal 5-ös, vagy 90-nel...

2014. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!