Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem mentem ma suliba?

Nem mentem ma suliba?

Figyelt kérdés
Hogyan szerezzek igazolást? Szülőim már nincs...
2014. máj. 8. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvostól
2014. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de tavaszi szünet előtt beteg voltam és akkor voltam. Most olyan ciki lenne megint menni főleg, hogy semmi bajom...
2014. máj. 8. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ehhez csak gratulálni tudok.... Told le a popód az orvoshoz és mond meg, hog reggel ment a hasad, nem mertél elindulni.
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utólag nem is ad az orvos
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Kinél hogy, nálunk adnak. Főleg, ha elmegyünk délután, és megmondjuk, hogy reggel nagyon rosszul voltunk, nem mentünk be suliba, de orvoshoz csak délután tudtunk eljönni.


Kérdező: Pedig muszáj lesz elmenni orvoshoz. Mondjuk hamisíthatsz is, de azt nem javaslom.

2014. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ha 13-17ig van az orvos, nyilván csak akkor tudok lemenni... Nem hiszem, hogy ez utólagnak számít... Nem hétfőn megyek, hog jaj már pénteken se voltam (nyilván így nem fog senki igazolást kapni) kérdező, menj el az orvoshoz. Máshogy nemigen lesz igazolásod..
2014. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abból indultam ki hogy délelőtt rendel a doki. Akkor a kérdező csak holnap tud elmenni. Igy nálunk már nem adnak visszamenőleg, mert ma délelőtti rendelésre is le tudott volna menni.
2014. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek tényleg hasmenése van és végigfossa a napot, akkor meséld már el, hogy jut el az orvosig?
2014. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Odatelefonàl
2014. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyönyörű vagy, gratulálok. Gondolom a szülőit is te írtad apádék nevében, a tudtuk nélkül. Álj csak szépen eléjük és viseld a következményeket. Mivel a lógásért ők is megüthetik a bokájukat, ezért biztos segítenek megoldani a problémát.
2014. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!