Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem mentem ma suliba, elaludta...

Nem mentem ma suliba, elaludtam. Anya kifog akadni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tényleg véletlen volt még sosem aludtam el csak most valahogy sikerült..Bemenni már nemtudnék mert messze van a suli most ébredtem fel és ma amúgyis csak 5óránk van. Anya nagyon kifog akadni de tudom hogy igazolni fogja csak az a baj ezzel hogy már (másra,de nem lógtam.) elment a 3 szülői igazolásom. Egy 4. lehetséges vagy szólni fognak érte?:s 14/L
2013. febr. 20. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a háziorvosodnak, hogy fájt a hasad,nem érezted jól magad, volt egy kis hányingered. Nekünk is volt így már a lányommal, hogy emiatt 2 napot nem ment. Ő 13 éves.
2013. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak 3-at lehet, így negyedik nem lehetséges.

Vagy lesz egy igazolatlan napod, vagy elmész orvosi igazolásért.

2013. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én is elmentem egyszer orvoshoz, mert elaludtam. Csak ő látta, hogy semmi bajom, jól megszívatott. Elküldött vérvételre, vizeletvizsgálatra. Majd közölte, hogy most akkor feldug a fenekembe egy pálcikát, megforgatja és elküldi tenyészetre. Na ott akkor bevallottam mindent.
2013. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosod,kérj időpontot és mondd meg,hogy reggel nem érezted jól magad és leigazolja :)
2013. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
az én orvosom mindig az igazolást amennyiszer kérek. nekem 200 felett igazoltam van, és anyu nem tud róla. szerintem ne mond el neki, hogy nem mentél be
2013. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Golan Trevize ***** válasza:
18%

"kifog akadni"


Én már azért alapból kiaakadnék, ha így írna a lányom.

2013. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ki fog akadni? Mond el neki őszintén, hogy elaludtál, ez még nem a világ vége. Az igazolás ügyében is inkább tőle kérj tanácsot, mint tőlünk, de eszedbe se jusson elsunnyogni, rosszabbul jársz. Inkább most legyen pár kellemetlen perced, minthogy eljátszd a bizalmát.
2013. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 3 igazolás nem 3 napot jelent? Nálunk legalábbis így van :) Ha nálatok mégsem, akkor tényleg menj háziorvoshoz.
2013. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok Ja bocsi, azt hiszem rosszul értelmeztem :D szóval már 3 napot igazolt?
2013. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
énse mentem ma de, de én direkt xd nem volt kedvem. semmi következménye nem lesz, hogy most igazolva van vagy nincs.
2013. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!