Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyolcadikos kamaszok! Mit...

Nyolcadikos kamaszok! Mit kertetek ballagasra?

Figyelt kérdés

Ha telefont kertetek,akkor milyet?

:)



2014. máj. 19. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Miért kéne? Nálunk nem szokás. Majd örülök annak, amit kapok, ha kapok, de nem követelőzök.
2014. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

anyuék már kérdezgetik.

Eldöntöttem, hogy hasznosat fogok. Fogszabályzót, éjszakit( csak az kell, kicsit áll előre). Felét állom én, a másik felét pedig ők. Meg ha lyukas fogam van, és be kell tömetni, akkor fogtömést.

Fogakat kérek, magyarán.:D

Szerintem ez jobb, mint pl.egy arany nyaklánc. Azt bármikor kilopják a nyakadból( Magyarországon meg főleg). Ennek van eredménye is, a fogszabinak.

Keresztapumtól pedig egy ice watch órát.

2014. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz a szüleimnek kifizetni a havi 25-öt tandíjra, szóval nem kérek semmit.
2014. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Még úgyis tanköteles vagyok,nem? (amugy is mennek gimibe) Ez a nyolc általános nem is volt olyan hú de nehéz nagy cucc.
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kameko-san ***** válasza:
87%

Én laptopot kapok, de azért, mert a gépünk elég szutyok már, és a szakközépben ahova megyek elég sok az infós óra, amire gyakorolni kell.

A nagymamámtól pedig egy babzsákfotelt.

2014. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
én az elektronikai cuccokat saját pénzből fizetem.. (már amennyire sajátnak mondható a gyűjtött pénz..)Valami ékszert gondolom.
2014. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Van egy kedvenc márkám.Szerintem annak a boltjából göncöket,mert elég drága és leértékelés lesz akkor.Imádok öltözködni!:3

Am telefonom van egy osregi,de működik szóval az nem kell.Gépemet összeraktam abból,amit megkerestem magamnak.:) (rokonnak van földje,ott dolgoztam) :D szóval:Ruhát!:D

2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A kb. 6-7 éve összespórolt pénzemet a ballagási pénzzel (ha kapok) kipótolva egy okos telefont szereznék venni, ( azon belül is iPhone 5-öt) mert a mostaninak igencsak rossz az akkumulátora:( (5 éves, gombos Sony Ericson)

De ha erre nem kerül sor akkor természetesen rengeteg könyvet:D, netán ruhát vagy elrakom későbbre.


14/L

2014. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Telefont szeretnék a szüleimtől (Samsung Galaxy S4 mini), mamáéktól pénzt, a vendégektől nem tudom mit kapok. :)

14/L

2014. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
63%
Örülök, ha emlékeznek a ballagásomra, ugyanis van 8 unokatesóm és 2 testvérem...mind közül én vagyok a legkisebb!!:D Szóval, nem hiszem, hogy kapok bármit is, a többiek se kaptak. Anyutól mindig kapok ruhát, talán kapok még egy derékszoknyát :D gyűjtögetni próbáltam már, de mindig elcsórták a pénzem...
2014. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!