Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az öltözék nem túlzás...

Ez az öltözék nem túlzás nyolcadikos ballagásra?

Figyelt kérdés

egy sima karcsúsított ing,


egy ilyesmi, magas derekú szoknya:

[link]


és egy ilyen fazonú cipő, csak a sarka 12,5cm.

[link]



a hajam pedig ilyesmi lesz, csak fel lesz tupirozva felül.:

[link]


14L


2011. máj. 30. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első képen a ruha meg a cipő.. ez egy középiskolásnak való,de annak is még azért túlzás.. A haj oké:D
2011. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a cipőben tudsz rendesen menni és nem "bénázol" benne, akkor szerintem jó. :) De ha nem biztos a cipőben, akkor inkább egy alacsonyabb sarkút válassz.
2011. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van, kivéve a cipőt. Én is magassarkúban leszek(10cm) de azért ez kicsit sok, válassz szerintem egy picit egyszerűbb fazont... :) 14L
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12,5 centis cipő???????????????????????????? viccelsz kislány?!
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tudok menni persze, mert voltam divatbemutatón modell(hiába nagyon nicns modell alkatom) és ott ennél magasabb cipőkbe kellett menni. :))


amúgy azért válaszottam ezt a cipőt. mert az ingünk egyforma lesz( -.- ) a szoknya hossza is meg van szabva, a harisnya színe is(!), és persze egyen nyakkendő. és ezzel tudok csak egyedi lenni valamilyen szinten..

2011. máj. 30. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
A cipő mindenképpen túlzás, felejtsd el. A szoknya és a haj csini.
2011. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen szandál szerű cipő nem való ballagásra, főleg nem majd 13 centis. Valami zárt cipőt vegyél, az sokkal elegánsabb mint a szandál. És bőven elég egy 6-7 centis is....ennyi idős lányon elég nevetséges egy ekkora sarok, még a nagyobbakná is, dőleg ballagásra.
2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
cipőt keress valami kicsit kevésbé magassarkút. max 10 centi, és valami elegánsabb, kifinomultabb fazont. ez nem ballagásra való. nekem a többivel nincs bajom.
2011. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A cipő szerintem se való ballagásra.

Magassarkúnak én ilyet választanék,magas és csinos:

[link]

[link]

[link]

Szerintem válassz vmi hasonlót:)

2011. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem a szoknya is meg a cipő és és a haj is jó.de a cipő talán egy kicsit magas.de szerintem jó.
2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!