Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi a szándéka?

Szerintetek mi a szándéka?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőmnek (12) már régóta tetszik egy 17 éves fiú. A suliba gyereknap volt és a fiú kísérte az ő csapatát, nagyon jól elvoltak egymással. A fiú, mivel anyukája tanárként a suliban dolgozik, bejár heti többször, akkor is kimennek az udvarra és röhögnek meg élvezik egymás társaságát, és ilyen 5-6 fős (tehetség) órára bejött ott is. Na, a kétségeim a facebookon történő beszélgetésből adódott. A lány megmutatta infón és a fiú ilyen utalásokat tett: Egyszer majd meg nézünk kettesben egy filmet, kivel feküdnél egy ágyban legszivesebben ( itt 3 lehetőséget adott) a lány őt választotta, na meg hogy majd az ágyába bebújhat és ott megvédi őt a cigányoktól.

2014. máj. 19. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek hülyülések... Beteg az a 17 éves srác , aki ilyesmit mond, pláne, ha komolyan gondolja... (És tudja, hogy a kiscsaj 12.)
2014. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig igaz! Őszintén én is meglepődtem, de ki tudja mit akar vele a srác.
2014. máj. 19. 19:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja félreolvastam bocsi! Hát az lehet, hogy hülyíti bennem is felmerült.
2014. máj. 19. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a fiú csak amolyan haverként tekint a lányra. Ha komoly dolgot akarna tőle, amit egy 12 éves lány nem valószívű, hogy meg ad neki, akkor ott bajok vannak. Nyugodtan mondd meg a barátnődnek kedvesen, hogy ne nagyon álmodozzon a fiúról, mert sehogy nem lesz jó vége. :)
2014. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem beteg dolog. 13 voltam, a barátom meg 17, amikor összejöttünk, 3 éve vagyunk együtt. Régebben pl a 14 évwseket hozzáadták a 30-as pasikhoz. Azt kell kitalálni, hogy rendes-e a fiú, de lehet csak hülyíti a lányt
2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen utalásokból szerintem nem túl jók a szándékai... "kivel feküdnél egy ágyban?" "Majd bebújhatsz mellém és megvédelek"...Hát.. Azért nemár, egy 12 éves lánynak ne mondjon ilyet egy 17 éves, kamasz fiú, akinek a hormonjai mind a szex felé irányítják a gondolkodását. Egy 12 éves lány meg még álmodozik és a rózsaszín ködön át naivan annyit tesz majd, hogy bebújik az ágyba, majd azt sem tudja pontosan mik a következményei, lefekszik a fiúval....
2014. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ep elmeju fiatal,lenduletes,17 eves sracnak nem jonnek be az elol deszka,hatul lec tipusu 12 eves kislanyok.

Ilyen korban mar igen csak igenylik a "jo s*gg,jo mell" kombot!

Csak tapasztalatbol irom.

2014. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves egészen biztosan nem hajtana egy 12 évesre! Sem lelkileg, sem testileg nem lenne megfelelő neki. Biztos, hogy csak haverként tekint rá.
2014. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális a srác.

Biztos vagyok benne, hogy a saját korosztályában nincs sikere a lányoknál, ha idáig fajul.


Egy normális 17 éves srác igényeinek nem felel meg egy 12 éves lány. És nem (csak) a mell-segg dologra gondolok.

Érdemes elgondolkozni azon, milyen szociális élete lehet a srácnak, ha nem törődik azzal, mit mondanak a barátai egy 12 éves barátnőre.

2014. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha lepontoztok is ez a helyzet, hogy vonzódhat egy 17 éves egy alig 13 éves lányhoz. Ráadásul a barátom teljesen átlagos ember, nem is pedofil, mert 13 évesen jobb alakom volt és jobb, nagyobb melleim, mint jó néhány felnőtt rokonomnak, a fenekem pedig négeres, szóval ennyit az elöl deszka hátul lécről, mag asságban szerencsére nem változtam. Az érettségen látszódott és látszik meg a különbség, de ezt lehet kezelni, soha nem volt problémánk emiatt, sőt, gyakran segített, hogy picit érettebben fogjam fel magam körül a dolgokat. Meg minden egyéb dolgot, amire ő vágyott megadtam neki és ő is nekem, nem szenved hiányt semmiben. Szóval akármilyen vadul pontoztok le, akkor is működik, egy olyan 2-3 év múlva meg nem is lesz nagy korkülönbség.
2014. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!