Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szándéka velem és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szándéka velem és mit érezhet irántam? (ha érez valamitegyáltalán)

Figyelt kérdés

Van egy lány.szoktunk találkozni egymással,eljárunk ide oda ketteseben. tudni kell azt, hogy nem rég ismerjük egymást személyesen, bennemviszont már kialakult egy vonzalom iránta,eltudnám képztelni azt is hogy belészeretek.szoval eléggé tetszik. viszont abba nem vgyok biztos, hogy ő mit érez és gondol ezzel kapcsolatban és rólam.mondta hogy akar komoly kapcsolatot és megunta az eddigi kavarásait.viszont nem az érzelmek embere és neheuzen mutatja is ki azokat azt vettem észre.tudom, hogy tetszek nekiés ennek jelét(vonzalmának jelét,csokolouztunk) is muatta már, de még is elbizonybtalanodok,olyan minthga csak kóstolgatzna,de lehet hogycsak beleképzlem és csakhagyniu kéne hogyminden magátol menjen és egymás lelkére találjunk idövel.de fura,mer olyan mintha akarná meg nemis.olyan mintzha nem akarna elégé. ezt azért hiszem,mert nemindigh érdeklődő és mintha csökenne a lelkesedédse.denem vagyo biztos ebben.mert továbrais találkozni akarvelem és biztato jeleket ad.


sorry a sok elirásért telorol vagyok.


20/L



2014. jan. 10. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mar csok is volt, talan nyiltan el kellene beszelgetni a temarol...

23/l/l

2014. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!