Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket nem idegesítene ha...

Titeket nem idegesítene ha valaki állandóan olyanokat mondana a legjobb barátnődről, hogy r*banc?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van az osztályunkban egy-két olyan csaj aki mindig azzal tömi mindenki fejét hogy a legjobb barátnőm milyen hülye , meg mekkora egy r*banc.


Miért is lenne r*banc..ők azt kifogásolják ,hogy néhány fiú osztálytárssal jóba van haverkodnak , de azoknak van barátnője....Haverok ennyi erővel még három másik ember is r*banc lehetne..De persze a hátuk mögött . Mivel a barátnőm reggel később szokott megjönni sokszor az a téma.


Olyan gyerekes. Titeket nem zavarna? Valakinek tapasztalat? Vagy csak egyszerűen tenni kell rá ?


A barátnőm azt mondja hogy nem zavarja , de könyörgöm nyolcadik osztályba miért kell úgy viselkedni , mint akinek annyi esze van de mégis az óvodás szinten tart?



2014. máj. 19. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, gyerekes. Én is nyolcadikos vagyok, és megesik, hogy nálunk is megy a ribizés. Én akkor szépen csendben elvonulok, és próbálom kivonni magam ezekből a dolgokból. Bár ha téged meg a barátnődet ez zavarja, akkor üljetek le velük, és mondjátok meg nekik, hogy ne viselkedjenek úgy, mint az óvodások és hogy ne másokat ribizzenek, hanem magukkal foglalkozzanak és ne irigykedjenek, ha nekik nincs fiú barátjuk. Nekem bevált :)
2014. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! megpróbálhatom.


Az idegesít a legjobban hogy az egyik egy erősen pigmentált lány(remélem érted) amivel nem is lenne baj ,csak állandóan azt mondogatja mennyi srácot kellett elhajtania ,mert a pasija féltékeny lesz. Akkor ő mi? :D


A másik meg egy éretlen aki 14 éves de olyan 8 éves kívül elül és még viselkedni sem tud...:(

2014. máj. 19. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogom megérteni, hogy miért hivják az emberek r.bancnak egymást. :D Alapból nem degradáló szerintem, tekintve, hogy ha valakivel ténylegesen van kapcsolatod, akkor az azt támasztja alá, hogy a, jól nézel ki b, szeretnek az emberek. Na most ha mégtöbb emberrel van így, akkor mindkét pont erőteljesebb.

Egyébként.

Nyolcadik osztály még tényleg az óvodás szinten van, nem lehet semmit se tenni. Te legalább nem vagy olyan.

~stop slut shaming akkor is ha nincsen ebben az esetben tényleges slut~

2014. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavarna... ilyen esetben megvédeném a barátomat. Anélkül persze, hogy lemennék az ő szintjükre.
2014. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!