Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm állandóan...

A legjobb barátnőm állandóan bele akar szólni mindenbe. Már megpróbáltam megbeszélni ezt vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, akivel nagyon jól kijövök most, párszor együtt lógunk, tetszünk egymásnak. A barátnőm folyton azt szajkózza, hogy a srác pofára fog engem ejteni, mert kétértelmű megjegyzéseket tesz. Nem vagyok elszállva magamtól, de önbizalomhiányom sincs, legalábbis eddig nem volt. Nem merek a sráccal az lenni, aki vagyok, mert folyton attól félek, hogy a barátnőm beszél vele ( volt már ilyen ), és direktben rákérdez dolgokra pl egy buliban.

2013. nov. 14. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőt, ha szívat!!:)Jobbat most hirtelen nem tudok sajnos:S
2013. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező, biztosan jó ember vagy és jól érzed magad a bőrödben, hiszen makulátlan a lelkiismereted.
2013. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nos. A leírtak alapján véleményem szerint a barátnőd kicsit okosabbnak hiszi magát nálad. Esetleg volt már olyan, hogy az élet tapasztalataival kezdett hencegni? Ha igen akkor, ezeket az embereket (hiszen nem egy van belőlük) valahol elfojtják -otthon, suli, munkahely stb.-. Nem érzi magát annyira értékesnek mint mondjuk te aki egy egészséges ego val rendelkezel. Biztos van neki olyan ismerőse, családtagja akik egyfolytába értéktelenné próbálják tenni, ez nem az ő hibája hanem azé aki ezt teszi vele. Ez olyan dolog hogy ha anyudnak stresszes a munkája akkor rajtad vezeti le. A barátnőd próbálja legyőzni azt a hamis személyiséget amit ráragasztottak. Egy idő után mindenki azzá válik amilyennek beállítják. Elképzelhető hogy amit most leírtam annak a fele se jellemző a barátnődre mert az ember ismeret egy nagyon nehezen tanulható dolog ráadásul még veszélyes is. EZÉRT! Próbáld meg te kitapogatni, hogy mi lehet ennek hátterében, persze ha tényleg a legjobb barátnődnek tartod. Az is lehet, hogy a barátnődnek is tetszik a srác. Ez nehéz ügy és eléggé fura dolog ilyet feltételezni. Mindenképp probálj meg utána járni miért ilyen a barinőd. Nem a facebook feltörésre gondolok. Ja és ne kérdezz rá konkrétan hhogy miért ilyen. Kérdezd meg tőle pl azt, hogy : miujság van otthon? stb. Ezekből már letudod szűrni a lelkivilágát. Nekem is volt dolgom hasonló emberrel, tudom mennyire idegesítő az ilyen, ráadásul kellemetlen vele megbeszélni a dolgokat.
2013. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet nem nevezném legjobb barátnőnek. (Pontosabban ha ő a legjobb, akkor milyen a legrosszabb?)

Tipikus "domináns" jellem, aki azt hiszi, hogy a másik felett áll, és úgy gondolja, joga van a másik magánéletét is irányítani.

Hogy mit tehetnél vele? Sablonválasz, de próbáld meg vele megbeszélni! HA kell, erélyesen. Ha nem megy, akkor meg én a helyedben nem tekinteném onnantól legjobbnak.

A sráchoz meg ne félj közeledni!

2013. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timigold válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő!! Nem lehet, hogy féltékeny rád??
2013. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!