Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most hogy jön a meleg, ti...

Most hogy jön a meleg, ti mibe fogtok járni suliba? 16/l

Figyelt kérdés
vagyis ti már fel fogtok venni rövidnadrágot/szoknyát??
2014. máj. 19. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam shortot és szoknyát hordani emberek előtt, mert nem szeretem a lábaimat, és kényelmetlenül érzem magam, mintha mindenki azt bámulná milyen furcsán nézek ki. Olyan június közepe után, amikor már nincsen iskola, szoktam csak hordani rövidgatyát. Felsőnek tanktoppokat hordok vagy olyan nagyon vékony anyagú hosszú/rövid ujjú felsőket. :)
2014. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én már 16 fokban is rövidnadrágban megyek, szóval... :D

Egyébként egy rövidnadrág (harisnya nélkül, nem is értem, minek kell az) meg egy bő, kivágott póló aztán jól van. Az edzőcipőm lehet kicsit már nem szezonális, de nem tudok még sarut hordani a lábujjam miatt. :S


14/L

2014. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én szoknyában, blúzban meg harisnyában.

De rövidnadrágban is szoktam lenni.

2014. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Lenge nyáriruhák, blúzok, szoknyák, plusz hozzá nagyon vékony bolerók. (Csak hogy ne legyen sima, egyszerü...) :)
2014. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17#. vagyok:Mire előkaparhattam volna a szoknyákat(hiány volt belőlük,ezért beszereztem 3-mat..:D),rövidnadrágokat,addigra bejött a rossz idő.:( Eső hátán vihar,vihar hátán szél,szél hátán 10-15 fok.Néhány ember már előhúzta a szövetkabátot,amit én egy picit túlzásnak tartok,de én is fáztam a farmerdzsekiben..:)
2014. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Térdnadrág, meg rövidujjú, szandál. A mi sulinkban nem lehet rövidgatyát meg ujjatlant felvenni, nem is bánom :)

(sokszor mentem úgy hogy ujjatlan, rá egy színes ing kigombolva, akkor fedte valami a vállam, mégis hazafele le tudtam venni az inget ha meleg volt)

2014. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!