Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy hetedikes miben menjen...

Egy hetedikes miben menjen bankettra?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok hogy hetedikes létemre mit kéne felvenni. vehetek-e fel ruhát, vagy nekem még nem kéne? :0

L/13


2014. máj. 23. 16:50
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél fel egy szép fekete ruhát azzal mindenkit elkápráztatsz majd.
2014. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mit csinálnak a hetedikesek a banketten? Nem kötekedni akarok, csak tényleg kíváncsi vagyok, nálunk ez a ballagók programja volt.
2014. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy mit fogtok csinálni.


Mi ekkor felszolgáltunk egy páran és ünneplőt kellett felvenni. Eszembe sem jutott volna ezért ruhát venni.

2014. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kameko-san ***** válasza:
Nálunk a hetedikesek szervezik a bankettet, és felszolgálnak rajta. Ha nálatok is ez a helyzet, akkor nem kell kiöltözni, elég valami szép de kényelmes öltözet.
2014. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már általános iskolásoknak is van bankett?! Hát ez kész, bezzeg az én időbe..:DPedig még csak most vagyok 18

amúgy valami csinos egyberuhát :)

2014. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hátna, mi csináljuk neki, de előre eltervezve, nem fogunk nekik kaját hordani, még az elején meglesz az . :D

Igen, általánosban is van.. :D

Hát majd meglátjuk... :D

2014. máj. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!