Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hetedikes leszek és belezúgtam...

Hetedikes leszek és belezúgtam egy harmadikosba. Nem vagyok különc?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és az egyik táborban megismertem egy 3.-os fiút és beleszerettem. Veletek törént már ilyen?
2009. júl. 26. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! És általános harmadikos vagy középiskolás harmadikos az illető? Mert nem mindegy.
2009. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%

Hát, szerintem ha általános sulis 3. -ba jár a srác, akkor azért felejtős a dolog. Az öcsém pont ennyi, és szerintem kikaparnám a csaj szemét, ha az én érzékeny lelkivilágú kisautókkal játszó öcsikémet szerelemmel hitegetné...


Ha gimis... akkor is felejtős. Az én barátom is harmadikos gimiben én pedig elsős... így is rengeteg dolog volt, amiben előrébb járt mint én, és nehéz volt megdumálnunk, hogy mi az amiben benne vagyok és miben nem. A szexualitás terén ugyan úgy, mint a piás, vizipás illetve komolyabb és ütősebb bulik terén is. Te jóval fiatalabb vagy, tutira nem lenne eredményező hosszú távon.


De ne izgulj, én 12 évesen a 24 éves info tanáromba voltam menthetetlenül beleesve. Jelentem, elmúlt (:

2009. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy különc. A szerelem ilyen. Az is lehet, hogy érzelmi érettségben, felfogásban hasonló szinten vagytok a korkülönbség ellenére is.


Ha akarsz, írj bővebben a dologról!

2009. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia én is 12 vok velem olyan történt hogy 1 7.-ebe szeretem bele!!!még mindig tudja nem is a külsőjébe szerettem bele hanem inkáb hogy olyan kedves!
2009. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
általános
2009. júl. 31. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor az ultra gáz! Felejtsd el, mert ezzel neki is ártanál!
2009. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Keress egy hetedikes vagy nyolcadikos srácot az való hozzád nem egy kisfiú. El fog múlni!

De nem értem nekem mindig az idősebb fiúk tetszetek, nekem fordítva volt (én 3. -os ő 7. -es plátói volt és az is maradt)

26 L

2009. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aubrey* ***** válasza:
Én megértelek, de ha van egy kis eszed akkor LESZ*ROD az egészet ahogy van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem vagy különc csak most nyílván össze vagy zavarodva, de ezt a kisgyereket gyorsan felejtsd el!
2010. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!